היא שוקלת 230 אלף טון, על 18 סיפוניה יתארחו 5,494 נוסעים בתפוסה זוגית, ולרשותם יעמדו 2,175 אנשי צוות: ספינת הפאר הגדולה בעולם, Symphony of the Seas, תצא להפלגת הבכורה שלה מברצלונה באפריל 2018, ואתם יכולים להיות אחד מהאורחים שלה.

בספינה תמצאו 7 "שכונות" מעוצבות, שכל אחת מהן מייצגת נושא. לדוגמה: אזור סנטרל פארק על שם הפארק המפורסם במנהטן, עם שמיים פתוחים, גנים, טיילת, מסעדות, בתי קפה, בארים וחנויות.

על 18 הסיפונים של אוניית הפאר יש עולם שלם של הרפתקאות לנוסעים הצעירים והצעירים ברוחם, עם יותר מגלשות מאשר בכל אנייה אחרת - ביניהן מגלשת אקסטרים שעוברת על פני 10 סיפונים. מלבד שעשועי המים תמצאו בספינה גם קזינו בסגנון לאס וגאס, תאטרון, מופעי אקרובטיקה, קירות טיפוס, מדרחוב, פאבים, חנויות, מסעדות ומועדון ספא.

Symphony of the Seas, שתושק כאמור בחודש אפריל 2018, תצא בהפלגות בכורה של 7 לילות בים התיכון מברצלונה ותעגון בפלמה דה מיורקה, פרובאנס, פירנצה, רומא ונאפולי ותמשיך להפליג בים התיכון כ-8 חודשים.

לאחר סיום עונת הקיץ בים התיכון (נובמבר 2018) צפויה האנייה לעבור לנמל הבית החדש שלה במיאמי, משם תצא להפלגות בנות 7 לילות לקאריביים.

על פי אורי שנבל, מנכ"ל חברת סנורמה, נציגת המכירות הבלעדית בישראל של רויאל קריביאן, הביקוש לקרוזים גדל בכ-62% והגיל הממוצע ירד בעקבות חופשות משפחתיות שהופכות לשכיחות במיוחד, כשעם החידושים פורצי הדרך ושדרוג גודלה של האנייה, צופים בחברה לגידול נוסף בנוסעים הישראליים וברמת הביקוש.

Symphony of the Seas תצא כאמור להפלגת בכורה מברצלונה ב-21 באפריל 2018, לשיט של 7 לילות בים התיכון, כשהמחיר לאדם בודד בחדר זוגי עומד על 1,128 דולר להפלגה בלבד, כולל מיסים ותוספות.