שנת 2018 מתקדמת בצעדי ענק וביחד איתה לא מעט סיכומי שנה ותחזיות לקראת השנה שתבוא. גם בלונלי פלאט המשיכו במסורת הארוכה של בחירת היעדים החמים שאתם חייבים לבקר בהם בשנה שתבוא עלינו לטובה, והיא כבר פירסמה את בחירתה בעיר של שנת 2018.

אנחנו נותנים לכם עכשיו שלושה ניסיונות לנחש מה תהיה העיר הזו וכנראה שלא תצליחו לפגוע, כי הבחירה של מגזין הטיולים המוכר היא מאוד מפתיעה. העיר הראשונה שאתם צריכים לבקר בה - סביליה שבספרד. הדירוג המפתיע של העיר הרביעית בגודלה בספרד, שעקפה מעצמות מקומיות כמו מדריד וברצלונה, נובע בעקבוע השדרוג המסיבי של פני העיר, הקמת שבילי אופניים וריבוי אטרציות מקומיות שביניהן המורשת של הצייר ברטולומה אסטבן מורילו ( Bartolomé Esteban Murillo).

A post shared by @accidentallywesanderson on

A post shared by Kenny Powers (@kpowers.nyc) on

A post shared by 뜨거운청춘 (@jehyeon_bak) on

בנוסף לזאת, נטען בלונלי פלנט שהעיר נהנית מפריחה של סדרות טלויזיה וסרטים. בשנה האחרונה היא אירחה את סט הצילום של "משחקי הכס" ובשנת 2018 היא תארח את טקס פרסי הסרטים של אירופה. שתי סיבות טובות לחיזוק בחירתה.

העיר שידועה בהיסטוריה העשירה שלה, מונומנטים מרשימים, מסעדות טובות, ברים, הקתדרלה הגותית הגדולה בעולם, אתר מורשת של אונסק"ו וריקודי פלמנקו, בהחלט צריכה להיכנס לרשימת היעדים שאתם צריכים לבקר בהם. הזמן המומלץ לביקור ביעד הזה, אם אתם שוקלים לעשות זאת, הוא באביב. החודש החזק ביותר בעיר הוא אפריל, חודש בו יש את יריד האביב.

אנחנו רק נציין שכבר לפני כחודשיים הכתרנו את סביליה כאחת הערים הבטוחות באירופה שאתם צריכים לבקר בה. לונלי פלנט, מאחורייך.

 

(מקור)

 >>לעוד עדכונים היכנסו לעמוד הפייסבוק של mako חופש