הקבלה, מלון הטוויטר (צילום: huffingtonpost.com)
חופשה בלי להתנתק. מלון הטוויטר הראשון בעולם | צילום: huffingtonpost.com
מי שיוצא לחופשה ומחפש בעיקר שקט ושלווה, ניתוק מהסמארטפון, הטאבלט ושאר החיבורים ברשת יתקבלו בברכה. אבל אם פנטזיית גן העדן שלכם דווקא כן מתערבבת עם מינגלינג וירטואלי ותיעוד ברשתות החברתיות, "מלון הטוויטר הראשון בעולם" יבוא לכם בול.

ממוקם על האי הספרדי מיורקה, SolWaveHouse@ מוכיח את את כוחה של המדיה החברתית כדרך לשפר את חוויית הנופש. המלון, שנפתח רק לפני שנה ומעוצב בצעי תכלת-לבן, כמו צבעי הרשת החברתית המצייצת, מציע מסיבות טוויטר בנושאים שונים, בהן חבורת אנשים המתקשרת רק באמצעות הסמארטפונים, וקהילה וירטואלית בשם SocialWave# שאורחים יכולים להשתמש בה כדי ליתור קשר עם המלון או סתם לפלרטט אחד עם השני.

עוד חדר, מלון הטוויטר (צילום: huffingtonpost.com)
האורחים מצייצים אחד לשני באפליקציה מיוחדת למלון | צילום: huffingtonpost.com

מלמעלה, מלון הטוויטר (צילום: huffingtonpost.com)
לשלוח נשיקה וירטואלית לבלונדה בבריכה | צילום: huffingtonpost.com

איך זה בדיוק עובד? הנופשים בסול ווייב האוס פשוט מצייצים אחד לשני על ידי כניסה לטוויטר באפליקציה מיוחדת הזמינה רק דרך רשת הוויי-פיי של המלון. באפשרותם לשתף תמונות, לשלוח הודעות פרטיות, לראות מי מקוון, להכיר אורחים נוספים במלון ואפילו לשלוח נשיקות וירטואליות אחד לשני. "כל מי שנוסע לטיול בעולם גם כך משתף את מה שעובר עליו שלו ברשת" אומר מרקו פנטון, האחראי על הרשת החברתית של המלון. "כל העניין הקהילתי והאינטראקטיבי במלון רק מוסיף ומעשיר את החוויה החברתית הזו".

במסגרת המפגשים החברתיים במלון, גם השתייה האלכוהולית לא פוסחת על תרבות הציוצים - למשל "קוקטייל טוויטר" ושוט מצייץ, וכשהקרח בין האורחים נשבר אפשר להשכיר גם את סוויטת המסיבות של טוויטר - לאירועים פרטיים הכוללים עד 4 אורחים ומעוצבים, שוב, בצבעי הטוויטר.

החדר, מלון טוויטר (צילום: huffingtonpost.com)
החדר מעוצב בצבעי הטוויטר | צילום: huffingtonpost.com

בבריכה, מלון המדיה (צילום: huffingtonpost.com)
ממוקם לחופי מיורקה היפהפיים | צילום: huffingtonpost.com

לצד הקוריוז והיתרונות החברתיים, מלון הטוויטר מספק גם שיפור משמעותי בשירות לאורח. במקום לטלפן לקבלה ולחכות שמישהו יענה לך, ובעיקר כדי לחסוך שיחות מביכות עם שירות הלקוחות, האורחים יכולים לתקשר עם צוות המלון באמצעות האשטאג. אם הם מעוניינים למלא את המיני בר, עליהם לצייץ FillMyFridge#, ואם הם מעוניינים לתקשר אחד עם השני עליהם לכתוב  SocialWave#.

ואם נראה לכם שאתם צריכים להיות מכורי טוויטר כדי להתקבל לבית המלון הצעיר ברוחו, דעו שטעות בידכם. המלון, מלבד היתרונות הדיגיטליים שלו מכיל גם בריכה חיצונית המשקיפה על הים התיכון, מספר מסעדות וברים שווים, וגם גישה ישירה לחוף הים. ביג לייק.

מבחוץ, מלון המדיה (צילום: huffingtonpost.com)
האשטאג סושיאל ווייב. ביג ביג לייק | צילום: huffingtonpost.com

(מקור)

>> איפה הכי כדאי להחליף מזומנים בחו"ל?