תתפלאו, אבל גם בהודו יש מקומות מאוד מפוארים ואקסקלוסיביים לשהות בהם. הבעיה היא, שכשאתה מתרגל לשלם שקלים בודדים על כל לילה, קשה פתאום לשחרר ולשלם סכום של מאות שקלים.
ובכל זאת, בסטנדרטים של העולם המערבי המחיר מגוחך. לכן כדאי להשקיע, ולהרגיש פעם בחיים כמו מלכים, ולא סתם מלכים - מלכי הודו.

בעיניים: מבצר הגבעה קסרולי סמוך לעיר אלוואר שבמדינת ראג'זאסטן בצפון-מערב הודו, 160 ק"מ בלבד מניו דלהי. האזור מכונה "משולש הזהב", בשל המרחק השווה כמעט לאזורים התיירותיים מאוד של דלהי, אגרה וג'איפור. כמצופה משמו של המלון, הוא ממקום במבצר עתיק במרומה של גבעה המשקיפה למרחק אל נופים חקלאיים וירוקים.

בפנים: המבצר העתיק קסרולי הוא בן 700 שנה. הוא נבנה אי שם במאה ה-14 ומאז שיכן מלכים ומלכות. להשתכן בארמון שכזה יכולה להיות ההזדמנות שלכם לקפוץ אל העבר ולדמיין שאתם מלכים עתיקים, בתנאים עכשוויים ומבלי שייחסר לכם דבר. המבצר מציע סוגים רבים ושונים של חדרים- מסוויטות מלכותיות ועד חדרים פשוטים לזוגות או לבודדים, וכל אחד מהם זוכה לכינוי אחר: מארמון המלכים או הכוכבים ועד ארמון התוכים או הכבשים.

בגוף ובבטן: להודים, כידוע, יש גישה טובה לחיים. במבצר קסרולי מבקשים מהאורחים להתייחס בכבוד אל הזמן שלהם על פני כדור הארץ, להתפנק וליהנות. המבצר כולו מרוהט בסגנון אותנטי עתיק, שהאווירה העיצובית חמה מאד ומזמינה. הארוחות לא כלולות במחיר האירוח, אך מחיריהן נעים בין 4 ל-9 דולר. במחיר הפעוט הזה ניתן לקבל ארוחת בוקר, צהריים או ערב עשירה ומלאה, כולל הכול.

מבחינת אטרקציות וטיולים בסביבה, לא חסרים כאלה. זהו בסיס אידיאלי לביקור באתרים תיירותיים מאד השוכנים במרחק נסיעה: שמורת הטיגריסים סריסקה, מבצר קנוואדי, אגם ג'ייסמנד, המעיינות החמים בטלבריקש או רג'ה.

בכיס: זה הקטע היפה – זה רק נראה יקר. בהודו זהו מחיר בשמיים, עבורנו זו ממש בדיחה: לילה במבצר עולה 120 דולר בלבד לחדר הכי יקר. אם יש לכם ילדים עד גיל 4 הם לא משלמים, וילדים עד גיל 10 משלמים חצי מחיר.

בהזמנות:
Village Kesroli
Near M.I.A. Post Office
Bahala, Alwar
301030, Rajasthan
(01468)-289352