בחלומות הכי פרועים שלנו על מקומות אקזוטיים שכנראה לעולם לא נגיע אליהם, מצויים בדרך כלל חוף זהוב עם מי אוקיאנוס בצבע טורקיז עמוק. אבל לצד הפנטזיות האלה אפשר לחלום גם על חופשה מסוג אחר: ג'ונגלים וסוואנות רחבי ידיים, חיות פרא ונסיעות ברכבי שטח במרחבים הפתוחים. את כל אלה מציעה השמורה האקסקלוסיבית פינדה (Phinda) שבדרום אפריקה, אלא שאחרי ההרפתקאה הפרועה בשטח היא תחזיר אתכם למגורי מלכים ממש בתוך הטבע הפראי, עם חלון לג'ונגל ואמבטיה מפנקת.

בעיניים: השמורה מצויה צפונית לעיר דרבן, בחלק המזרחי של דרום אפריקה לחופו של האוקיינוס ההודי. הנוף משתנה וכולל ביצות ואיזורי סוואנה, והאיזור נחשב לאחד מהמגוונים ביותר בעולם מבחינה ביולוגית ואפשר לראות בה את כל סוגי חיות הבר החיות באיזור, מקרנפים ואנטילופות ועד אריות ונמרים.

בפנים: השמורה מתהדרת בתנאי לוקסוס חלומיים, ומשכנת את אורחיה בלב הטבע הפראי במבנים מדהימים ביופיים ובהשתלבותם בנוף. יש ששה אתרי נופש בתוך השמורה, כאשר שניים מהם הם בקתות אירוח פרטיות ואילו ביתר יש 6 עד 20 סוויטות מהודרות על עמודים עם קיר זכוכית, חדר אמבטיה מושקע, בריכה פרטית ומרפסת אל הנוף.

בגוף ובבטן: השהות בשמורת פידנה כוללת סדר יום מוקפד של טיול בוקר וטיול ערב, וביניהם אין ספור ארוחות ופינוקים. הסיורים, מלווים על ידי מדריך חמוש ומקצועי, ניתנים ברגל או ברכב ומבטיחים צפייה איכותית בחיות הבר. הארוחות עשירות מאד וכוללות מעדנים ומטעמים בסגנון מקומי מוקפד, עם טוויסט המתאים לתיירים מהמערב. במשך כל היום מקבלים האורחים כיבוד ושתיה חופשית- קלה, חמה או אלכוהולית.

בכיס: החל מ-2520 דולר לארבעה לילות. תעשו את החשבון שלכם. 

בהזמנות:
טלפון: 809 27-11-4300 +
מייל: safaris@andbeyond.com
אתר: www.andbeyondafrica.com
כתובת: Private Bag X 27, Benmore, Johannesburg, 2010, South Africa