האי סנט בארטולומיי בקריביים הצרפתיים מוכר יותר בשם הקיצור שלו סנט בארט'ס. אם לכם הוא לא ממש מוכר זה בסדר, אחרי הכל, סביר להניח שאתם לא אנשי החברה הגבוהה בלונדון או סלבריטאים בעלי שם עולמי. לאלה יהיה שמו של האי מוכר מאוד, חלקם אפילו נופשים בו באופן קבוע.

אחד מאתרי האירוח והנופש הידועים על האי הנוצץ הזה בנוי על גבעה מסולעת החודרת אל תוך הים ונקרא, בהתאמה, "עדן רוק". לפני כחמישים שנה רכש תייר הרפתקני את הגבעה הקטנה משתי נשים מקומיות שהתגוררו בבקתות בין הסלעים, תמורת מאתיים דולר בלבד. מאז הוא בנה שם כפר נופש מפואר ואירח קליינטים מכובדים ביותר כמו גרטה גרבו, רוברט מיצ'ם ובריג'ט ברדו.

בעיניים: בין הסלעים ממוקמות 13 סוויטות מפוארות ומסביב רק ים כחול. כל סוויטה פונה לטרסה פרטית או לדק עץ, ויש גם בקתות מהן נשקף נוף של 360 מעלות אל הים.

בפנים: סוויטות היוקרה הפזורות בין הסלעים הגדולים, תוכננו ועוצבו על ידי אמנים מקומיים, שנמשכו אל האתגר האדריכלי הלא סטנדרטי. השילוב בין נוף הסלעים הפראי להידור הפנימי של הווילות המרוהטות, יוצר תוצאה מרשימה במיוחד. גולת הכותרת של המקום היא וילת "רוק סטאר" שבה אולפן הקלטות, חדר מוסיקה וגם תיאטרון פרטי עם 20 מקומות ישיבה.

בגוף: אם לא מספיק לכם סתם לרבוץ על החול הדק ולשוטט ברחבי האי, באתר יש גם ג'קוזי הממוקם בתוך הים, ספא שמציע את כל סוגי הטיפולים וחדר כושר מאובזר.

בבטן: שלוש מסעדות בהן מסעדת שף, המתמחה בפירות ים ומגישה את הארוחות על מרפסת או על חוף פרטי, ועוד מספר ברים. הבר המומלץ לארוחת הצהריים הוא "רגליים בחול". כמצופה מהשם, הסועדים בו מנשנשים מטעמים, כשרגליהם טובלות בחול הרך.

בכיס: האירוח באתר מוגבל למינימום שלושה לילות, שיעלו בין 685-3155 יורו. אבל שימו לב: אחרי ה-14 לאפריל המחירים צונחים, ויעמדו על 490-2500 יורו. שווה להתאפק עוד חודש. המחיר, אגב, כולל הליקופטר שיביא אתכם עד החוף.

להזמנות:
Eden Rock – St Barths
Baie de St. Jean, FWI-97133 St Barths, French West Indies
590 590 29 79 99
info@edenrockhotel.com