תאילנד יכולה להיות אוכל מדהים, קוקוסים ומסאג'ים על חופי זהב, והיא יכולה להיות גם טיולי פילים, ג'ונגל וטרקים עם אירוח מפנק ומסעיר באוהלים חמישה כוכבים. במלון "ארבע העונות" יספקו עבורכם כל גחמה, ולמרות שאתם באמצע הג'ונגל, תרגישו מפונקים כמו בגן עדן.

בעיניים: מחנה האוהלים האקסקלוסיבי ממוקם בהרי תאילנד, באזור "משולש הזהב" המחבר בין המדינות לאוס, תאילנד ובורמה. הוא מצוי על גבעה המתנשאת מעל הנוף וצופה אל הנהר הסמוך ואל הרי לאוס המרשימים. מכל פינה באתר אפשר לשמוע את רעש המים הזורמים.

בפנים: 15 אוהלי-לוקסוס, המוצבים במרחק מה זה מזה, על מנת לשמור על הפרטיות בכל אחד מהם. כל אוהל מעוצב כחלל גדול עם מיטת מסאג' ענקית, ריהוט מסוגנן בהשראת המאה ה-19 שנעשה בעבודת יד, ומרפסת חיצונית מרווחת עם דק מעץ ואמבטיה שנהב מהודרת.

בגוף: המלון פועל בשיטת "הכל כולל". מחיר השהות כולל גם איסוף משדה התעופה, אוכל, משקאות ופעילות יום-יומית במחנה: בריכה, טיולים מודרכים בג'ונגל אל הכפרים הסמוכים ואל משולש הזהב, רכיבה על פילים החיים בשטח המחנה, מגוון טיפולים בספא המצוי במתחם, או מסג' תאילנדי אישי אצלכם באוהל המפואר.

בבטן: ארוחת הבוקר מוגשת במסעדה המרכזית של המחנה, נונג יאו. שאר הארוחות, יתואמו לפי סדר היום שתקבעו לעצמכם. תוכלו להזמין לארוחת צהריים פיקניק מושקע, שיוגש לכם במהלך הטיול כולל שולחן וכסאות. תוכלו גם לאכול ארוחת ערב פרטית באוהל לאור נרות, לעשות ערב "על האש" או לאכול על יד המדורה במחנה הפילים.

בכיס: מחיר "הכל כלול" לשניים, שלושה או ארבעה לילות מתחיל ב- 1200$ לזוג.

להזמנות:
Four Seasons Tented Camp Golden Triangle
P.O. Box 18, Chiang Saen Post Office, Chiang Rai 57150, Thailand
טלפון: 66-53-931-200.