הגברים האיטלקיים ידועים כמאהבים לטיניים משובחים; גברי צפון אירופה כחולי עיניים, והגברים באפריקה משמרים ביופיים מסורות עתיקות. שאלנו את המומחים שלנו – שני גברים ושלוש נשים – איפה אפשר למצוא את הגברים החתיכים ביותר בתבל, ואלה היו התשובות שלהם. חושבים אחרת? טקבקו לנו בתחתית הכתבה איפה לדעתכם נמצאים הגברים הכי לוהטים בעולם.

האיטלקים: מתנגנים על הלשון כמו אופרה

רומא, איטליה, שעת שקיעה. יושבת לבדי מול פונטנה די טרבי – מזרקת המשאלות, כאשר בחור צעיר ניגש אלי עם שושן אדום בידו. הגברים האיטלקים הם הגברים הלוהטים בעולם: חספוס ים-תיכוני משולב עם אלגנטיות אירופאית ושפה המתנגנת על הלשון כאופרה של ורדי.
(מיכל הלפרין, מנהלת בנויה תיירות)

גבריאל גרקו (צילום: האתר הרשמי)
יודעים בדיוק מה להגיד ואיך להגיד את זה. גברים איטלקים | צילום: האתר הרשמי

הנורבגים: גנים של ויקינגים

אין ספק שכל בחורה שמגיעה לנורבגיה מתקררת ממזג האוויר - אבל נמסה אל מול הבחורים הנורבגים התמירים.
רובם חסונים ורזים, נעימים ודוברי אנגלית מעולה. אין ספק, הגנים הוויקינגים עוברים גם אחרי אלף שנים. אמנם לא כולם היום חוטבי עצים ודייגים, אבל מראם לא השתנה ובדם שלהם עוד זורמת העוצמה של עם שיצא למסעות כיבוש ושט מאות קילומטרים בסירות משוטים כדי להגיע לאירופה ולאמריקה.
(אורי הראל, מנהל בחברה הגיאוגרפית)

גבר בלונדיני (צילום: Abel Mitja Varela, Istock)
ימיסו כל אישה. הנורבגים | צילום: Abel Mitja Varela, Istock

הקנייתים: יפים בזכות המסורת

בני המסאי שבקניה הם שבט של נוודים למחצה, החיים בעיקר בקניה ומנהלים אורך חיים מסורתי מזה דורות. אורך חיים זה הוא אחד מהגורמים המרכזיים להיותם הגברים היפים בעולם.

הגברים המסאים הם גבוהים ורזים אך חזקים וזריזים, שכן הם ידועים כלוחמים אמיצים ונטולי חת וציידים מיומנים בשיטות מסורתיות (חניתות וחץ וקשת). כיוון שבימינו אלה הם כבר לא צדים, ניתן לראות את חוזקם וזריזותם באחד מהטקסים המוכרים הנקרא "ריקוד הקפיצות", אותו מבצעים הצעירים בטקס ההתבגרות שלהם ובו הם מזנקים לאוויר מעמידה ישרה לגבהים שלא יאמנו במושגים מערביים.

תווי הפנים של המסאים עדינים ויפים להפליא. אחת הדוגמאות לחשיבות שתרבותם נותנת למראה האסתטי של פניהם מתבטאת בכך שלחיים שמנמנות אינן נחשבות יפות בעיניהם, ולכן הם נוהגים לקעקע עיגולים על הלחיים במטרה לשמור עליהן רזות.

התוספת המשלימה את תמונת היופי הכוללת של הגבר המסאי היא ללא ספק הלבוש המסורתי שלו: מעין שמלה בתבניות שונות של צבע אדום חזק ובוהק, המקנה לגבר הוד והדר וכן התכשיטים הצבעוניים, המתבטאים בשרשראות ועגילים העשויים מחרוזים צבעוניים ומקשטים את האוזניים והצוואר.
(דמיאן יפה, מנכ"ל החברה הגיאוגרפית)

בן שבט המסאי (צילום: Britta Kasholm-Tengve, Istock)
הוד והדר. בן שבט המסאי | צילום: Britta Kasholm-Tengve, Istock

הגרמנים: זרוקים אבל באלגנטיות

הלוק האירופאי האלגנטי של הגרמנים מרשים מאוד בעיני, ובעיר פרייבורג המראה המסודר הזה פוגש אווירה סטודנטיאלית זרוקה ומרושלת ויוצר מראה מאוד סקסי. אני מבלה בעיר הרבה במסגרת עבודתי, ונהנית מהשילוב של גברים גבוהים, בהירים ותכולי עיניים בביגוד מרושל אך מחמיא ביותר. בשונה מאזורים אחרים בגרמניה, נדיר לראות בנוף עניבות ובגדים מחויטים, אבל בניגוד לגברים ישראלים, ברור שכל אחד מהם מחזיק לפחות חליפה אחת טובה בארון ויכול להפוך ברגע לבחור האלגנטי שהיית מביאה הביתה לאמא.
(מיה ישי, מדריכה בפלאנטו)

מריו גאלה  (צילום: האתר הרשמי)
להביא אותו לאמא. גברים בגרמניה | צילום: האתר הרשמי

הגברים של רומא: לומדים אהבה בבית הספר

הגברים הכי שווים בעולם נמצאים, איך לא, בבירת אמפריית הגלדיאטורים - רומא. איטליה כולה ידועה בזכות גבריה, אבל היפים ביותר מגיעים לרומא. ובאמת, כל שנדרש זה לשבת על מדרגות פיאצה אקראית או בבית קפה שטוף שמש, כדי להרגיש כאילו נמצאים על מסלול דוגמנות: הם יפים, הם חתיכים, הם אלגנטיים, הם כריזמתיים להפליא והם יודעים בדיוק מה להגיד ואיך להגיד את זה, עד שנדמה שזה חלק מתוכנית הלימודים שלהם בבתי הספר.

רומא היא יעד רומנטי שעובד על כל החושים: על הראיה – בזכות אתריה המקסימים, על הטעם – בזכות היינות המדהימים, על השמיעה – בזכות השפה האיטלקית המתנגנת, על הריח – בזכות ניחוחות המטבח הרומאי הידוע, ובעיקר על הלב והאגו הנשי – בזכות חוויות רומנטיות שלא במהרה ישכחו.
(גלית זכאי, מנהלת שיווק באשת טורס)

מסכימים? ממש לא? איפה לדעתכם נמצאים הגברים הכי לוהטים בעולם? טקבקו לנו בתחתית הכתבה.

אחת ולתמיד: איפה נמצא הנוף היפה בעולם?
מי יהיה הגבר הסקסי של ישראל?