החגים ממש, אבל ממש עוד רגע כאן, ואם במקרה עדיין לא עשיתם תכניות לחופשה בחו"ל, דעו לכם שזה עדיין לא מאוחר, ואפילו יחסית זול. 

אם תכנסו לאתרי ההשוואות ותבצעו חיפושים לפי תאריך ולא לפי יעדים, תוכלו אפילו למצוא חופשות של טיסה + מלון בפחות מ-1,000 שקלים ביעדים פחות פופולריים, אבל לא פחות מעניינים, כמו בודפשט בהונגריה, ריגה בלטביה או בוורשה פולין, עליה יש דיבור כיעד צומח כבר הרבה זמן.

"מדובר על דילים של טיסה ושלושה לילות בבית מלון" אומר ארז בוסו, מנכ"ל Smartair, "ואם מוסיפים עוד כמה שקלים, אפשר גם לסגור מלונות של פאר בוורשה". 

ורשה (צילום: Velishchuk Yevhen, Shutterstock)
ורשה. יעד מצוין וזול | צילום: Velishchuk Yevhen, Shutterstock

זו לא פעם ראשונה שאנחנו שומעים שוורשה היא הברלין הבאה "זו עיר תוססת", אומר בוסו, "עם קזינו, פאבים, חיי לילה טובים, שופינג ועוד". אפשר להגיע אליה בטיסות ישירות בחברות הלואוקוסט כמו וויז אייר, אבל גם חברות התעופה הסדירות מגיעות אליה במחירים נוחים. מי שימצא טיסות באמצע השבוע יהנה ממחירים זולים, ומי שיבחר לטוס בסופ"ש ישלם קצת יותר, אבל במחיר שעדיין נמצא בגדר הסביר. 

ולשאלה הנצחית - האם כדאי לחכות לרגע האחרון או להזמין עוד היום טיסה, עונה בוסו: "חד וחלק להזמין היום". ככל שאנחנו מתקרבים לתקופת חגי תשרי, כך מחירי הטיסות והמלונות יעלו עוד יותר וכדאי לנצל את המצב בשוק. אגב, אנחנו מתקרבים למצב בו נראה את המחירים אפילו עוד יותר יורדים בהשוואה לשנה שעברה, בעקבות המשך קיום הסכם השמיים הפתוחים. 

>> 5 סיבות להתאהב באוסלו
>> אנטליה: היינו במלון שהוא גם פארק מים ענק