אביב משל, בן 22 מכפר סבא טס לפני כשלושה חודשים לטיול אחרי צבא באי באלי באינדונזיה ומאז יום שני לא יצר קשר עם משפחתו. 

"השארתי לנו הודעה בווטאסאפ המשפחתי וגם לא חזר אלינו", אומרת ל-mako אחותו סיוון, "הוא בחור אחראי מאוד וזה היה מוזר. קיבלנו טלפון מהשגרירות האמריקאית באינדונזיה שמצאו את החפצים שלו במלון וכשהוא יצא לגלוש על הסאפ ולא חזר".

משל שירת כלוחם בסט"ילים וחלם כל שירותו הצבאי על הטיול הגדול שישלב את תחביבו הגדול- גלישת סאפ . "הוא ילד מקסים. אחראי. הוא רצה להגשים חלום ולטייל בטיול אחרי צבא בבאלי".

מתי היה הקשר האחרון איתו?
"יומיים לפני שהוא נעדר דיברנו בוואטסאפ המשפחתי, מאז אין לנו מושג מה קרה לו. חוץ מזה שהוא לא חזר למלון באי ומצאו את הדברים שלו במלון".

אביב משל, נעדר, באלי, (צילום: צילום עצמי)
הפוסט של האחות בפייסבוק | צילום: צילום עצמי


השוטרים המקומיים ויחידת החילוץ של חיליק מגנוס סורקים את האזור כדי לאתר את אביב, בסיוע השגרירות האמריקאית, שכן לאביב יש אזרחות ישראלית ואמריקאית. סירות של מקומיים מסייעים בחיפושים והסיבה להעלמותו של אביב לא ברורה.

במקביל פרסמה האחות פוסט בעמוד הפייסבוק שלה בו היא קוראת לכל מי שיש מידע על אחיה שייצור איתה קשר במספר הטלפון 054-3517653.

"אנחנו מתפללים ומקווים שיימצאו אותו בריא ושלם. יש המון אנשים שמקיפים אותנו ותומכים ומחבקים", מוסיפה סיוון.

לדבריה, מאחר שבין ישראל לאינדונזיה אין יחסים דיפלומטים, כל המידע זורם מהשגרירות האמריקאית. "תתפללו שאחי יימצא בריא ושלם", הוסיפה סיוון, "אין לנו שום מידע, אנחנו חיים באי וודאות".