חברת התעופה הספרדית אייר אירופה מרחיבה את פעילותה בדרום אמריקה. החברה הודיעה כי החל ביוני היא צפויה להגדיל את הטיסות השבועיות שלה ממדריד לאסונסיון, בירת פרגוואי, ולקורדובה בארגנטינה.

עבור הנוסעים הישראלים המבקשים לנסוע לדרום אמריקה, הודעה זו מגדילה את אפשרויות הטיסות, מאחר שמישראל אין כיום טיסות ישירות לדרום אמריקה, לאחר שאל על ביטלה את טיסתה הישירה לסאו פאולו בברזיל ב-2011. חברת התעופה הדרום-אמריקאית LATAM הודיעה באפריל כי היא תחל להפעיל השנה קו תעופה ישיר בין ישראל לבין ברזיל וצ'ילה, אך הוא צפוי להתחיל לפעול רק בדצמבר.

>> לעוד עדכונים היכנסו לעמוד הפייסבוק של mako חופש

בינתיים, אייר אירופה היא החברה היחידה באירופה כעת המפעילה טיסות סדירות לפרגוואי. החברה הודיעה כי מחיר כרטיס טיסה למחלקת תיירים מתל אביב לפרגוואי יתחיל מ-1,535 דולר, ולארגנטינה מ-994 דולר. טיסות אלו מצטרפות לטיסות הישירות שמפעילה אייר אירופה מישראל שש פעמים בשבוע דרך מדריד לסאו פאולו, בואנוס איירס, הוואנה ויעדים נוספים באזור.

מהחברה נמסר כי את כרטיס העלייה למטוס לטיסת ההמשך ניתן יהיה לקבל כבר בנתב"ג, וטיסות ההמשך ממדריד לדרום אמריקה יצאו מאותו טרמינל, כך שלא יהיה צורך לבצע צ'ק-אין נוסף בנמל במדריד.

הכתבה פורסמה במקור באתר The Marker

סוכני הנסיעות נגד אל על: הקרב על העמלות של כרטיסי הטיסה

אל על דוחה את פתיחת הקו לסן פרנסיסקו למאי 2019