בירושלים נפתח היום להרצה מלון שלישי מבית רשת מלונות בראון - BROWN JLM. המלון משקיף לגן העצמאות ולמוזיאון הסובלנות החדש, סמוך למדרחוב נחלת שבעה מעברו האחד ולקניון ממילא וחומות העיר העתיקה מעברו השני. 

בראון JLM ממוקם במבנה מהמאה ה-19 שעבר שימור ומעליו נבנו 6 קומות מלון חדשות ובהן 46 חדרי מלון  שעוצבו על ידי האדריכל פרופ' יוסי פרידמן. במלון ישנן סוויטת ספא זוגית עם ג'קוזי פרטי; ספא; בית קפה-מסעדה בקומת הכניסה, חדר ישיבות ומרפסת גג שצופה לנוף ובה בריכת אינפינטי, סאונה, ג'קוזי ואזור שיזוף והתרגעות - לצד רופטופ בר/לאונג' שבו תוגש גם ארוחת הבוקר של המלון (ברגע שיהיה ניתן לעשות זאת). עד לאישור על פתיחת המסעדות, ארוחת הבוקר הירושלמית הטעימה והעשירה של המלון מגיעה ארוזה בקופסה מעוצבת ישירות לחדר על פי כל כללי התו הסגול.

לאחר פתיחת המסעדות יוכלו אורחי להינות ליהנות מארוחת בוקר בסגנון בופה בשילוב תפריט א-לה כארט במסעדה שעל גג המלון בכל יום בין השעות 07:00-12:00. במקביל יפעל בלובי המלון בית קפה/מסעדה שישרת גם אורחים מבחוץ.

בנוסף, במלון מציינים שחיות עד 9 קילו יתקבלו בברכה, ללא תשלום, בהודעה מראש.

מחיר: החל מ-553 שקלים ללילה וארוחת בוקר לזוג באמצע השבוע.

בראון JLM בירושלים (צילום: מקס קובלסקי)
צילום: מקס קובלסקי
בראון JLM בירושלים (צילום: מקס קובלסקי)
צילום: מקס קובלסקי
בראון JLM בירושלים (צילום: מקס קובלסקי)
צילום: מקס קובלסקי

"אין משמח מלפתוח מלון חדש לגמרי ביום הפתיחה המחודשת של המלונות", אומר ליאון אביגד, מייסד ובעלים משותפים של קבוצת מלונות בראון. "הבראון JLM הוא פנינה שנבנתה עם המון אהבה, עם רופטופ בר ובריכת אינפיניטי על הגג שמחכים גם הם להיפתח כשההנחיות יאפשרו. אנחנו מאמינים שנוכל למלא את 46 חדרי המלון החדש בתיירים ישראלים ובהמשך בתיירים מחו"ל שבוודאי יגדשו את ירושלים כשהתקופה המרה הזאת תסתיים. בימים אלו נשלמת הקמתו של המלון הרביעי בעיר, בראון מחנהיודה, שצפוי להיות הגדול ביותר שלנו - 115 חדרים. אנחנו אופטימיים".