המחירים הנמוכים בטיסות לחו"ל לא עוצרים, וכעת אל על הודיעה שהיא יוצאת במבצע לטיסות במחלקת עסקים למגוון יעדים באירופה, במחירים שנתחילים ב-299 דולר בלבד, לטיסת הלוך וחזור לאתונה ולרנקה. טיסה הלוך וחזור ליעדים כמו ברלין, בריסל, פרנקפורט, צירים ומינכן ימכרו ב-499 דולר בלבד. טיסה במחלקת עסקים לפריז או לונדון תעלה 999 דולר הלוך-חזור. 

על פי החברה, לקוחות מחלקת העסקים מקבלים שירות אישי, הכולל חוויה קולינרית מוקפדת, מושבים גדולים יותר, ערכות נוחות אישיות, גמישות בשינוי וביטול כרטיס הטיסה, כניסה לטרקלין המלך דוד בנתב"ג ועוד.

האותיות הקטנות:  

המבצע בתוקף החל מהיום, יום רביעי 20.10.2021 ועד יום שבת, 23.10.2021 (כולל).

כרטיסי הטיסה במבצע תקפים להמראות מישראל החל מיום שני, 1.11.2021 ועד יום שני, 28.2.2022 (כולל). 

מלאי הכרטיסים מוגבל. כשנכנסנו לבדוק באתר, אכן מצאנו כרטיסים במחירים מוזלים בתאריכים שונים, אך בחלק מהמים נותרו כרטיסים בודדים. סביר להניח שהמלאי ייגמר בקרוב.

לעוד פרטים ולהזמנות היכנסו לאתר אל על.


בתקופה האחרונה אנו שומעים על מחירים נמוכים לשלל יעדים, בדגש על היעדים הרחוקים. בתוך כך, טיסות ישירות לתאילנד ולארה"ב נמכרות גם בכ-500 דולר, טיסות עם עצירת ביניים למלדיביים מצאנו גם ב-260 דולר וטיסות במחלקות רגילות לאירופה עולות עשרות דולרים בודדים. נראה שענף התיירות מתחיל להתאושש וכדי למשוך את הנוסעים, המחירים ירדו לשפל חסר תקדים.