מלון סטאי, בבעלות האחים נקש, שנפתח לפני כשנה ביפו, זכה השבוע בתואר ה"מלון עם הבריכה הטובה בעולם" על ידי מגזין התיירות Jetsetter. כבכל שנה, המגזין הנחשב מחלק פרסים בשלל קטגוריות שונות כמו המלון העירוני הכי טוב, המלון המעוצב הכי טוב, מלון הבוטיק הטוב בעולם ועוד. בתוך כך, המלון הישראלי קיבל כאמור את התואר המכובד של הבריכה הכי טובה בעולם, תוך שהוא עוקף את מלון קטיקייס ( Katikies) במיקונוס שביוון.

>>לעוד עדכונים היכנסו לעמוד הפייסבוק של mako חופש

"המיקום של המלון, בנמל העתיק של יפו, מספר הכל על המקום היוקרתי", נכתב בנימוקי הבחירה של המגזין. "לצד תערובת מעוצבת להפליא של ישן וחדש, גג המלון הוא הדבר המרשים ביותר במבנה. בעיר שמלאה בבריכות (בכל זאת מדובר במזרח התיכון), זו שבסטאי, הצופה לים התיכון, היא הסקסית ביותר. מומלץ להגיע לשם מוקדם, לתפוס מיטת שיזוף ולא לזוז עד הרגע שבו תגיע השקיעה האגדית של תל אביב".

חזית מלון סטאי תל אביב (צילום: אסף פינצ'וק)
צילום: אסף פינצ'וק
סטאי יפו (צילום: אמריקה בורגרס)
צילום: אמריקה בורגרס
סוויטת כלולות, סטאי יפו (צילום: אסף פינצ'וק)
צילום: אסף פינצ'וק

מלון סטאי, מסעדה (צילום: אסף פינצ'וק)
צילום: אסף פינצ'וק

הזכייה הזו מצטרפת לזכייה מכובדת לא פחות אותה קיבל המלון בשנת 2018, כאחד מעשרת המלונות עם הגג הטוב ביותר בעולם שנפתחו השנה ע"י מגזין פורבס. אם גם אתם רוצים ליהנות מאחד הגגות / בריכות הכי טובים בעולם, המחיר ללילה במלון מתחיל בכ-400 דולר (כ-1,500) שקל.