נתב"ג

שדות התעופה בדרום ומרכז הארץ, בכללם שדה תימן, ראשל"צ והרצליה סגורים לטיסות פרטיות וטיסות ספורטיביות. נתב"ג פתוח ופועל בהתאם להנחיות הביטחון והבטיחות.

*שימו לב! לטסים מישראל וחזרה אליה רצוי להתעדכן מול חברות התעופה בנוגע למצב הטיסה. נכון לעכשיו, מספר חברות תעופה בין לאומיות מבטלות ומעכבות את הטיסות.


חברת אל על פועלת על פי הנחיות גורמי הביטחון ועומדת בקשר ישיר עימם. נוסעים שהחלו את נסיעתם ומבקשים להקדים ולחזור עד יום שישי (כולל) יעשו זאת ללא עלויות שינוי וללא הפרשי מחיר באותה מחלקת שירות:

  • נוסעים שטרם החלו את נסיעתם ומועד היציאה הוא עד יום שישי כולל, רשאים להקפיא ללא דמי שינוי או לבטל לשובר ללא עלויות.
  • נוסעים שנמצאים מחוץ לישראל ומועד חזרתם הוא עד יום שישי (כולל) רשאים לדחות את מועד החזרה ללא תשלום דמי שינוי. הפרשי מחיר יחולו.
  • שעה 16:00 יפתח קו חרום ייעודי לטובת המבקשים לשנות את מועד טיסתם בעקבות המצב:טלפון : 039404040כמו כן ניתן לפנות באמצעות הפייסבוק, פייסבוק מסנג׳ר ובוואטסאפ: 039771111

בעקבות המצב ,ישראייר תאפשר לנוסעים שירצו לבטל את טיסתם ותאריך יציאתם בשבוע הקרוב לעשות זאת ללא דמי ביטול. בשל המצב להלן הבהרות באשר לשינויים בכרטיסי הטיסה:
1. נוסעים שמועד ההמראה שלהם מתל אביב עתיד להתקיים עד ליום 13.10.23 כולל, יוכלו לבטל או לדחות את נסיעתם ללא דמי ביטול ושינוי ולקבל שובר למימוש עתידי בסכום העסקה.
2. נוסעים המעונינים להקדים את טיסתם לישראל ולחזור עד 13.10.23 כולל, יוכלו לעשות זאת ללא דמי שינוי בהתאם למקומות הפנויים על הטיסה.
אנו מבקשים מהנוסעים להודיע לנו על ביטול טיסה בישראייר על מנת לאפשר לנוסעים אחרים להגיע לישראל.
3. נוסעים הנמצאים בחו"ל והמעונינים לדחות חזרתם לישראל יוכלו לעשות זאת ללא דמי שינוי בהתאם למקומות הפנויים על הטיסות.


ארקיע פועלת עלפי הנחיות כל הגורמים המקצועיים וכרגע הטיסות הפנים ארציות והבין לאומיות מתקיימות כסדרן. בגלל המצב, נוסעים שירצו לבטל את טיסתם ותאריך יציאתם ל-3 ימים  הקרובים יוכלו לעשות זאת ללא דמי שינוי או ביטול. יש לפנות באי מייל service@arkia.co.il.

> לכל שעות העומס הקרובות בנתב"ג

פארקי טבע סגורים

עדכון דוברות רט״ג: בהמשך להנחיית פיקוד העורף על המצאות בצמוד למרחבים מוגנים, אתרי רשות הטבע והגנים ישארו סגורים עד להודעה חדשה. רשימת האתרים הסגורים:

אשקלון
פלמחים
בית גוברין
מערת נטיפים
עין חמד
קסטל
חאן שער הגיא
עיר דוד
עין חניה
מגדל צדק
אפק ירקון
בית ינאי
אפולוניה
פארק הבשור
תל ערד
תל באר שבע
עין עבדת
עבדת
מצוק הצינים וקבר בן גוריון
שבטה
ממשית
עין גדי נחל ערוגות יהיה סגור

בהמשך לדיווח על פצצות מרגמה שנורו מלבנון לשטח ישראל ובתיאום עם פיקוד צפון הגנים הלאומיים ושמורות הטבע הסמוכים לגבול הצפון נסגרים. האתרים הסגורים:
קלעת נמרוד
תל דן
שניר
בניאס
חורשת טל
ברעם
אכזיב
נחל עיון

על פי הנחיית המנהל האזרחי כל הגנים הלאומיים ביהודה ושומרון נסגרו:
אתר הטבילה
עינות צוקים
קומראן
השומרוני הטוב
עין פרת ומבוע
נבי סמואל
הרודיון
הר גריזים

כלל הפעילויות בגנים הלאומיים ושמורות הטבע ברחבי הארץ מבוטלות.

אטרקציות סגורות

עקב התקפת טילים על ישראל הספארי לא יפתח היום וישאר סגור למבקרים. צוות המטפלים הגיע ומטפל כרגיל בבעלי החיים.

בשל המצב הביטחוני, מוזיאון ישראל, ירושלים יהיה סגור היום למבקרים.