קבוצת אמסלם תיירות ונופש נבחרה לנציגה הרשמית לשיווק אי היוקרה הפרטי Fregate Island באיי סיישל.

Fregate Island ידוע כאחד האיים המובילים והמסקרנים בעולם. מזה שנים האי מהווה נחלתם של משפחות אצולה, אנשי עסקים וכוכבי הוליווד הודות ליופיו המרהיב, ייחודיותו ולפרטיות המוחלטת שמציע לאורחיו הרחק מהכל.

View this post on Instagram

A post shared by Fregate Island Private (@fregateislandprivate) on

באי הפרטי ישנן 13 וילות POOL המשתרעות על פני 450 מ"ר. בכל וילה ג'קוזי ובריכת אינפיניטי פרטית המשקיפים בקו ראשון לים. וילות אלו יכולות להכיל עד 5 אנשים. כמו כן, 3 וילות ה-TWIN הגדולות בגודל של 650 מ"ר משלבות חלל משותף של מבואה, סלון עם פינת עבודה, ג'קוזי ובריכת אינפיניטי עצומה בקו ראשון לים. החדרים מרוחקים ובמפלסים שונים על מנת לייצר תחושת ביחד ולחוד ועל כן אידיאליות למשפחה מורחבת, או לקבוצת חברים. בנוסף,  בנוסף, באי יש את וילה The Banyan hill estate המשתרעת על פני שטח של למעלה מ- 1,100 מ"ר.

Fregate Island
צילום: יחסי ציבור
Fregate Island
צילום: יחסי ציבור

אורחי האי ייהנו מרמת אירוח על בסיס  FB, כולל בר אלכוהול יוקרתי ותוצרת מקומית הכלולים במחיר. Personal assistance צמוד בכל וילה לאורך כל משך השהות, קלנועית חשמלית צמודה (באגי) לניידות חופשית באי, דייג, צלילה בריף היפה בעולם, טיולים רגליים, סיורים מודרכים בטבע, ספא מפנק, שיעורי יוגה על צוק המשקיף על האי, חדר כושר, ביקור בחממה המאפשרות גידול עצמאי של הפירות והירקות הטריים בטכנולוגיות מתקדמות ועוד.

Fregate Island
צילום: יחסי ציבור

"צוות האי של Fregate Island מונה כ-130 עובדים מקצועיים אשר נבחרו בקפידה על מנת למלא אחר כל הרצונות והחלומות של לקוחות המקום" אומרת מרינה שכטמן-דוד, מנהלת מחלקת חופשות היוקרה באמסלם תיירות ונופש. "זאת לצד השמירה על מעטה חשאיות ופרטיות מרביים כך שכל אושיה ציבורית, או אנשי עסקים ידועים יוכל לקבל בחזרה את פרטיותו למספר ימים ללא דאגה. כל אלו למעשה מהווים את סודות הקסם של המקום ומסבירים את היותו אהוד במיוחד בקרב עשירי עולם".

בנוסף לתנאי האירוח הגבוהים, האי מהווה שמורת טבע ייחודית המשמרת את האקו-סיסטם ומחבקת את הטבע הפראי. קיומם של צבי ים ויבשה באי תורמים גם הם ליצירת חווית אירוח בלתי נשכחת. Fregate Island private משתרע על פני שטח של כ-2.19 קמ"ר וכולל 7 חופים פרטיים מרהיבים ביופיים. ההגעה אל האי מתאפשרת באמצעות מסוק פרטי.

Fregate Island
צילום: יחסי ציבור

"אנו שמחים להיות נציגים רשמיים של אחד האיים הפרטיים הבולטים בעולם", אומר יעקב אמסלם, מנכ"ל ובעלים של קבוצת אמסלם תיירות ונופש. "מדובר באי המיועד ללקוחות בעלי מודעות לצריכת שירותים יוקרתיים אשר חוו וטעמו מהעולם ומחפשים את הדבר הבא. חווית האירוח באי ייחודית ומאפשרת להתחבר לטבע ברמה הגבוהה ביותר. כל אורח יוכל למצוא אלטרנטיבה להעדפותיו האישיות בין אם הוא חפץ להתבודד ולהגיע לניתוק מוחלט מהמציאות העמוסה ובין, אם מעוניין ולקחת חלק משפע הפעילויות שמציע האי".

עוד הוסיף אמסלם: "אנו עדים בשנה האחרונה לדרישה גוברת של כ- 15 אחוזים מלקוחות הקבוצה, לחופשות מיוחדות ויוקרתיות באזורים פחות מתוירים ובתוליים בהם יכולים הם לחזור להיות אנונימיים למשך ימי החופשה. אנו צופים כי פתיחת יעד מסקרן זה תוביל לגידול משמעותי בהיקף המכירות של הקבוצה בשנה הקרובה".

עלות השהות ללילה באי מתחילה מ-4,000 יורו לווילה. המחיר הזה כולל את כל הארוחות ושירותים שונים באי. לרגל ההשקה: לילה רביעי חינם בתאריכים נבחרים.