מעשי האלימות בבתי המלון באילת נמשכים: חוקרי משטרת אילת עצרו אתמול שני אחים מבאר שבע בחשד שתקפו ביום שבת קצין ביטחון במלון "קלאב הוטל" בעיר.

קצין ביטחון במלון הבחין בשני האחים בשנות העשרים לחייהם כשהתארחו במלון כשהם שותים אלכוהול בבריכה. הוא העיר להם שחל איסור על שתיית אלכוהול בשטח הבריכה ובתוך דקות התפתחה במקום תגרה בין הצעירים למאבטחי המלון.

שוטרי היס"מ במשטרת מרחב אילת הוזעקו למקום, עצרו את שני האחים החשודים בתקיפה ולקחו מהמקום את מצלמות האבטחה. על פי החשד האחים תקפו את קצין הביטחון וגרמו לו לשברים בצלעות. "הם התנפלו עליי, תקפו אותי ושברו לי את הצלעות", סיפר לחוקרי המשטרה הקב"ט, שפונה לטיפול רפואי בבית החולים יוספטל בעיר.

אתמול הובאו השניים להארכת מעצר בבית משפט השלום בעיר. חוקרי המשטרה טענו, שמדובר באירוע אלימות חמור וביקשו להאריך את מעצר האחים בארבעה ימים.

"כל חטאו שהוא העז להגיד לחשודים שאסור לשתות אלכוהול בבריכה", ציין החוקר בדיון. לשאלת עו"ד של החשודים היכן כתוב שאסור לשתות אלכוהול בבריכה השיב החוקר: "אז צריך לתקוף את הקב"ט ולשבור לו את העצמות?".

החוקר הוסיף עוד כי החשודים היו אלימים מאוד וגם שלושה שוטרים לא הצליחו להשתלט עליהם. סנגוריהם של האחים ביקשו מבית המשפט לשחרר ממעצרם ולהרחיק מהעיר עד לסיום החקירה. השופט מרדכי לוי החליט להאריך את מעצר החשודים בשלושה ימים כדי לאפשר למשטרה להשלים את החקירה.