1. הגולן והגליל מגיעים למרכז

אחרי יומיים של לא מעט שיגורים באזור הצפון, התאחדו תושבי הגליל והגולן והגיעו לחודש של יריד בגן עופר (גן העיר לשעבר). מידי שישי במהלך חודש יוני מתארחים כ-40 בעלי עסקים מתחומי התיירות, חקלאות, יצירה ואומנות - כל המציגים הינם תושבים מפונים לצד תושבים שחיים תחת אש המנסים לייצר פרנסה וחשיפה.

בתוך כך, אגמון החולה וקק"ל נרתמו למאמץ הכלכלי ומגיעים ביום שישי הקרוב לגן עופר עם שלל חוויות חינמיות להעצמת החוויה של באי היריד. בין הפעילויות של האגמון ביריד ביום שישי הקרוב 14.6.24: מציאות מדומה (VR) – חוויית מציאות מדומה מרהיבה המזמינה אתכם לעוף עם להקת עגורים בשמי העמק, ראש הברוש – יצירה מהטבע – פינת יצירה קסומה ומיוחדת, מחומרים טבעיים והקרנת הסרט ארבע העונות על גבי מסך ענק ועוד.

יריד גליל גולן בגן עופר (גן העיר לשעבר)   (צילום: אליאב ג'אן )
צילום: אליאב ג'אן

2. טיסות חדשות לבלגרד

סאן דור מקבוצת אל על ממשיכה להרחיב את פעילותה בעונת הקיץ הקרובה ומשיקה קו חדש לבלגרד, סרביה. החברה תפעיל 2 טיסות שבועיות לבלגרד בימים ראשון וחמישי. מחיר כרטיס הלוך ושוב יחל ב-259$, והכרטיסים זמינים לרכישה החל מהיום (ב׳) באתר אל על או באמצעות סוכני הנסיעות.

בדומה להשקת הקווים ליעדים החדשים ביוון ופתיחתו מחדש של הקו לפורטו בפורטוגל, גם הוספת יעד זה מתאפשרת הודות להסכם שחתמה אל על עם חברת KLASJET הליטאית לחכירת מטוס שלישי לטובת הגדלת היצע המושבים במטרה לתת מענה לביקושים בקיץ הקרוב.

מרכז העיר העתיקה בלגרד (צילום: דניאל ארזי)
צילום: דניאל ארזי

3. יום היוגה באילת

ה-21 ביוני הוא יום מיוחד - היום הכי ארוך בשנה, יום היוגה הבינלאומי, יום המוזיקה הבינלאומי וגם היום הראשון של הקיץ. ומכיוון שידוע שבאילת הקיץ מגיע מוקדם יותר, מרכז הצעירים בעיריית אילת יחד עם תאגיד התיירות, יקיימו יום לפני (ביום חמישי, 20.6, החל מהשעה 18:30, הכניסה חופשית) אירוע מיוחד שיחגוג יומיוגה ומיוזיק גארדן, בחוף של מוש בעיר.

הפעילויות יתחילו לקראת השקיעה, ממש על שפת הים, עם סשן יוגה המוני בהנחיית לידר "אילת היוגה", בליווי נגני תופי פאנטם. לאחר שנרגעים עם היוגה, זה הזמן להתעורר מחדש, עם הופעות חיות של עלמה גוב ושל ההרכב לולה מארש, של יעל שושנה כהן וגיל לנדאו. לכל אורך הערב תפעל מסעדת החוף עם תפריט מיוחד לכבוד האירועים.

יום יוגה באילת (צילום: תאגיד התיירות אילת)
צילום: תאגיד התיירות אילת

4. פעילויות ילדים בקרוז

עונת הקיץ מאופיינת בריבוי חופשות משפחתיות ולא מעט הורים רבים בוחרים בחופשת קרוז כחופשה האולטימטיבית לכל המשפחה. MSC Cruises מבינה את החשיבות במגוון רחב של פעילויות ובידור לילדים ובני נוער, וממרחיבה לקראת קיץ 2024 את תוכנית הבידור והפעילויות לילדים ולמשפחות עם מגוון הצעות חדשות כמו שעות פעילות מורחבות ב-5 מועדוני הילדים שלה, תוכניות ומשחקים משפחתיים, שירותים לתינוקות ועוד.

אוניות MSC Cruises מציעות 5 מועדוני ילדים לגילאים שונים ללא תשלום. בנוסף, משחקים משפחתיים בלעדיים, פעילויות לכל המשפחה ואפילו שירותי בייביסיטר וארוחות מיוחדות לילדים.

מועדון ילדים אוניית MSC Meraviglia (צילום: MSC)
צילום: MSC