מקרה חמור התרחש בשבוע שעבר באתר הקיאקים בקיבוץ כפר בלום: כמה צעירים מאזור השפלה שטו בקייאק משלהם כשעל פי החשד הם שתויים. במהלך השייט, קבוצת בנות ששטו בקאייק משלהן טענו שכמה מהצעירים הטרידו אותן והן החליטו לעדכן בעניין את המאבטחים והאחראים במקום.

בסיום השייט, מאבטחי האתר המתינו לצעירים כדי לברר מה בדיוק קרה. המאבטחים ביקשו מהם הסברים ובתגובה הותקפו על יד אותם צעירים. לטענת המאבטחים ועובדי המקום, הצעירים תקפו אותם בפטישים ובמגרפות. חלקם נזקקו לטיפול רפואי. שוטר שהוזעק למקום הותקף גם הוא על ידי אחד הצעירים.

ביום חמישי עצרה המשטרה תושב רחובות בן 24 החשוד בתקיפת המאבטחים ועובדי המקום. נציג המשטרה ביקש להאריך את מעצרו של החשוד והמשטרה ייחסה לו עבירות של חבלה חמורה, פציעה ותקיפת שוטר בעת מילוי תפקידו.

פרקליטו של החשוד, עו"ד יובל זמר, הציג בבית המשפט תמונה שונה בתכלית ממה שהציגה המשטרה. לדבריו, מרשו פעל מתוך הגנה עצמית והותקף על ידי מאבטחי המקום באמצעות מוט ברזל. לטענ החשוד אחד המאבטחים תקף את חברו והוא ניסה לסייע לו כשבידיו פטיש במשקל של חמישה ק"ג.

המשטרה ביקשה להאריך את מעצרו של החשוד בחמישה ימים ולהגיש נגדו הצהרת תובע שלאחריה יוגש נגדו כתב אישום. הסנגור, עו"ד יובל זמר, ביקש לשחרר את מרשו בטענה שניתן להגיש את כתב האישום גם כשהחשוד אינו במעצר.

בית המשפט שחרר את החשוד למעצר בית ברחובות והמשטרה הגישה ערר על ההחלטה לבית המשפט המחוזי בנצרת ובקשתה נדחתה.

"זה מקרה אלימות חמור מאוד וננקוט נגד המעורבים בפרשה באפס סבלנות. נמצה את הדין עם כל מי שהיה באירוע", ציינו גורמים במשטרה.