עוד לא יצאנו מהסגר והקרב ממשיך להתחמם: חברת הלואו קוסט וויז אייר אבו דאבי (Wizz Air Abu Dhabi) הודיעה היום על השקת הקו בין אבו דאבי לתל אביב החל מה-12 לפברואר. בחברה ציינו שניתן כבר לרכוש כרטיסים באתר וויזאייר ובאפליקציה והמחירים יעמדו החל מ-85 שקלים (99 דירהאם) לכיוון. הטיסה תפעל 4 פעמים בשבוע.

ההכרזה מגיעה יום אחרי שבאיחוד האמירויות אישרו את הסכם הפטור מוויזות בין המדינות. המשמעות היא שבעוד כ-30 ימים הצורך לוויזה בכניסה לאבו דאבי או דובאי יבוטל.

"אנחנו שמחים לתרום למאמציה של אבו דאבי להרחיב את היצע חוויות הביקור באמירויות ופועלים להרחבת  שיתוף הפעולה האסטרטגי בעתיד", אמר יו"ר Wizz Air, ג'וזף ווארדי.

החברה הכריזה לאחרונה על הקו הישיר הראשון מאבו דאבי לאתונה, שיחל לפעול ב-15 בינואר 2021 ועל הקו השני לסלוניקי שיחל ב-4 בפברואר 2021. הקו לתל אביב יחל לפעול כאמור ב-12 בפברואר 2021.

צי המטוסים בבסיס באבו דאבי מכיל את האיירבאס A321neo החדש – המטוס בעל השפעה הסביבתית הנמוכה ביותר. כמו כן, בשביל להציע לנוסעים ולצוות המטוס חוויה בטוחה, וויזאייר מציעה מגוון רחב של אמצעי היגיינה מתקדמים: כל הנוסעים מחויבים לעטות מסכות לאורך הטיסה, כמו גם צוות המטוס שמחויב אף לעטות כפפות; בעלייה למטוס הצוות מחלק מגבונים לחים; כל המגזינים הוסרו מן המטוס; רכישה בזמן הטיסה תעשה בתשלום ללא מגע; כלל הנוסעים מתבקשים להקפיד על כללי ההתרחקות הפיזיים החדשים הן בעת העלייה למטוס והן בירידה ממנו; בנוסף, החברה ממליצה לנוסעים לבצע צ'ק אין ורכישת תוספות כמו מזוודה נוספת מבעוד מועד כדי לצמצם את האינטראקציה בשדה התעופה.