36 שעות לאחר שנתב"ג נסגר לגמרי לטיסות יוצאות ונכנסות, לוח הטיסות יישר קו עם המצב החדש והוא נראה היום עצוב מתמיד. 

כך, החל משעה 9:00 בבוקר היום ועד חצות, ישנה רק טיסה אחת שממריאה מנתב"ג - טיסה פנימית של ישראייר לשדה התעופה רמון. טיסה נוספת יצאה היום ב-7:00 בבוקר.

גם בטיסות הנוחתות בנתב"ג החל מהשעה 9:00 בבוקר ניתן לראות את הטיסות של ישראייר שמגיעות מרמון בשעה 9:35 בבוקר ואחת נוספת בשעה 19:20. טיסה נוספת של חברת ישראייר מלימוז' אמורה להחזיר את שחקני קבוצת הכדורסל של הפועל ירושלים לאחר משחק מצרפת. כמו כן, טיסות מטען וטיסות פרטיות, שאינן מופעיות בלוח, גם ינחתו היום בשדה.

 טיסות ממריאות:

טיסות נוחתות:

לפני כחודש, כשהסגר השלישי היה בפתח, אך סגירת נתב"ג לא עמדה על הפרק, כמות הטיסות שנחתו בנתב"ג בכל יום עמדה על כ-30, כשהיעדים המובילים היו דובאי, איסטנבול, ניו יורק, לונדון וקייב. הכמות הגדולה (ביחס לתקופה ולסגר) של הטיסות, וכמות החולים שהגיעו בהן, גרמה למשרד הבריאות לקבל החלטה לסגור את נתב"ג בצורה הרמטית לטיסות מחו"ל. 

מצב דומה להיום, בו לא היו טיסות כמעט בכלל מהשדה ואליו, היה באמצע אפריל, בשיא הסגר הראשון, אז מטוס נוסעים אחד בלבד המריא ונחת בנתב"ג. היה זה מטוס של חברת ישראייר שטס וחזר מליסבון על מנת לבצע טיסת חילוץ. בסגר הפעם, גם טיסות החילוץ לא צפויות להמריא, כך שהקו לאילת צפוי להיות היחיד שיופיע על הלוח, לפחות עד ה-31.1. המצב הזה גרם ללא מעט ישראלים להיתקע מעבר לים ללא יכולת לחזור לארץ.