חברת התעופה - תל אביב אייר (Tel Aviv AIR) שהוקמה לפני כשנה בהמבורג, תפעיל 2 טיסות ישירות בשבוע מתל אביב לעיר בצפון גרמניה, טיסה שתמשך כ-4.5 שעות.

מייסדי החברה הם שלמה אלמגור ופול סקודלארו, בעלי ניסיון רב שנים בנסיעות בין גרמניה לישראל. "אנו מכירים היטב את הארץ, את המסלול ואת הלקוחות הפוטנציאליים שלנו", אומר סקודלארו. קבוצות היעד העיקריות של החברה הם נוסעי עסקים, תיירים וקבוצות. 

"תל אביב אייר" תפעיל בקו מטוס מסוג בואינג 737-800 עם 189 נוסעים, שיוחכר מחברות תעופה שונות. הטיסות הסדירות לישראל יחלו ב-19 בספטמבר, פעמיים בשבוע  בימים שני וחמישי. המראה מתל אביב להמבורג בשעה 16:40 נחיתה בהמבורג 20:10. המראה מהמבורג ב 10:00 ונחיתה בתל אביב בשעה 15:30._OBJ

מחיר כרטיס טיסה יחל ב-439 יורו.  בנוסף למחלקת תיירים, תוצע לנוסעים גם מחלקת אקונומי פרימיום.

שלמה אלמגור, מנכ"ל משותף: "אנחנו נרגשים לצאת לדרך לאחר הכנות רבות, תל אביב אייר נוסדה על מנת להגדיל את הקשר התעופתי והתנועה בין ישראל לערים ברחבי גרמניה. בחרנו להתמקד רק בישראל לאור הכרות קרובה ורבת שנים עם הפוטנציאל הרב והדו כיווני של שני השווקים ומטעמים אידאולוגיים".

בתוך כך, היום הודיעה החברה על מינויה של טל תעופה לנציגתה בישראל. מנכ"ל טל תעופה, גדעון טאהלר, הוסיף: "אנו שמחים לצרף לטל תעופה את תל אביב אייר, שהיא מייזם מקורי של אנשי עסקים בגרמניה, בעלי ידע ונסיון בקווים לישראל, אשר הובילו את המהלך לפתוח קו תעופה ישיר בין תל אביב לעיר החשובה ביותר בצפון גרמניה. שמה של החברה החדשה מלמד על כוונותיהם של מנהליה – קידום וחיזוק הקשר בין המבורג לתל אביב, וביסוס היותה של החברה כיחידה שתציע לנוסע הישראלי טיסה ישירה לעיר זו".