קטטה אלימה פרצה היום בבית המלון מלכת שבא שבאילת, לאחר שקבוצת אורחים נכנסו לבריכה עם בקבוקי אלכוהול בניגוד לנהלים. לפי הדיווחים מהמקום, המציל ניגש אל הקבוצה וביקש להוציא את הבקבוקים מהבריכה, אך לאחר חילופי מילים וצעקות, החלו האורחים להתנהל באלימות.

"אחד מהמצילים ביקש מהם להוציא את בקבוקי הערק החוצה בגלל שזה אסור. הם סירבו, קיללו אותו ואז בשלב מסוים המצילים האחרים באו ורצו לקחת מהם את הבקבוקים", אומר ד'. "אז אחד מהם לקח בקבוק ערק ושבר על אחד מהמצילים ונהיה בלגן אחד גדול. הם באו במטרה לריב עם המצילים שעשו את העבודה שלהם. אולי החום השפיע עליהם". 

עובדים במלון וצוותי אבטחה הגיעו במהירות למקום כדי לעצור את הקטטה, לטפל במציל שנפצע ולהרחיק את האורחים התוקפים. במקביל הוזעקו שוטרי תחנת משטרת מרחב אילת שעצרו צעיר בן 19 מיפו החשוד לכאורה בתקיפת המצילים. הוא נלקח לחקירה ומאוחר יותר יובא להארכת מעצר בבית משפט השלום בעיר. במשטרה מתייחסים בחומרה רבה לאירוע.

מרשת אסטרל נמסר בתגובה: "רשת אסטרל שומרת על כללי ההתנהגות במלונות הרשת לטובת כלל האורחים. לרשת אפס סובלנות כלפי הפרת הכללים ולא נסכים לקבל כל התנהגות בריונית או אלימות. אנחנו מודים למשטרה על ההגעה המהירה והטיפול בפורעי החוק".

הסרטון נלקח מתוך עמוד הטלגרם של דניאל עמרם