חברת ישראייר הודיעה היום (ג') כי טיסת הבכורה של החברה למרקש במרוקו תצא ב-19.7. בכוונת החברה להפעיל 5 טיסות שבועיות למרקש, משך הטיסה כ- 6 שעות. מחיר טיסה בלבד יחל ב-580 דולר ומחיר חבילה לשלושה או ארבע לילות במלון 4 כוכבים החל מ-680 דולר לאדם כולל א. בוקר.

>>לאן אפשר לטוס עכשיו? בדקו מה ההגבלות והדרישות ביעד שאתם רוצים להגיע אליו

הטיסות למרוקו היו אמורות לצאת לדרך כבר בחודש ינואר האחרון, אך כאמור עדיין לא המריאו. אמנם נכון לעכשיו עדיין אין הסכם ברור לגבי הוויזה, אך מסתמן שמבין היעדים שהוזכרו, הוא הכי קרוב להסדר. כרגע, מי שרוצה להגיע למרוקו יכול לעשות זאת בטיול מאורגן או על ידי הזמנה של מישהו מהמדינה, אך מסתמן שגם התיירות הפרטית תוסדר בקרוב וכשזה יקרה יחלו גם הטיסות.

גיל סתיו סמנכ"ל השיווק והמכירות של ישראייר מסר: " מרוקו הינו יעד שמתאים גם למשפחות וגם לצעירים. יש בה מהכל- אווירה, ערים תוססות, שופינג זול, טבע פראי, חופים, טיולים אתגריים, שורשים, תרבות ומכל טוב. אנו מעריכים שהביקוש יהיה גבוה ומאות אלפי נוסעים מישראל יבקרו ביעד במסגרת של חבילות נופש או במסגרת הטיולים המאורגנים של נתור אשר מתמחה בטיולים למרוקו".

>> כל מה שצריך לדעת על מרוקו

סתיו מוסיף: "הצפי הוא שמרוקו תהיה היעד החם של הקיץ כי הוא נהנה מיתרונות של יעד שיש בו חופים, טבע ואורבניות. מרקש למשל, זה יעד קלאסי לסופ"ש ארוך, מדובר בעיר תוססת וצבעונית עם שוק מטורף. בנוסף, מי שרוצה יכול לצאת ממנה לטייל בהרי האטלס, שנמצאים במרחק חצי שעה נסיעה בלבד".