שוק הטיסות לאיחוד האמירויות לא עוצר: ישראייר הודיעה היום כי היא פותחת קו טיסות ישיר לדובאי על בסיס יומי. במהלך היום (א'), הטיסות יפתחו למכירה באתר החברה ובמערכות. בכך מסתמן שישראייר תהיה חברת התעופה הישראלית הראשונה שתמריא אל היעד. 

ישראייר תציע חבילות של 3 לילות כולל העברות למלונות ברמה של 5 כוכבים במחיר שמתחיל ב-499 דולר לאדם. כך למשל חבילה בהילטון אל הבטור או מריוט מרקיז. טיסה בלבד, הלוך-חזור, תעלה החל מ-280 דולר.

המדריך המלא למטייל באיחוד האמירויות

הטיסה החגיגית הראשונה תצא ביום רביעי ה-2.12.20 לכבוד יום איחוד האמירויות המכונה "רוח האיחוד" ומסמן את איחוד כל שבע האמירויות לאומה אחת. בתקופה הזו, לאורך קו החוף של דובאי מתקיימים קרנבלים, החופים הופכים לגלריות עם פסלי חול, שמי העיר של דובאי מוארים בזיקוקים וישנן תהלוכות וטקסים נוצצים. מועדי הטיסות עדיין כפופים לאישורים סופיים.

דובאי (צילום: צילום עצמי)
דובאי. עולם אחר | צילום: צילום עצמי

כזכור, כבר לפני כחודשיים חברת ישראייר הגישה בקשה להיות מוביל נקוב להפעלת טיסות סדירות ומטען לדובאי. בזמנו החברה הודיעה שהטיסות יופעלו על בסיס יומי במטוסי איירבוס 320.

כדי להיכנס לדובאי, הנוסעים יצטרכו להציג בדיקת קורונה שלילית שבוצעה 96 שעות לפני ההמראה. 

"מיד עם חתימת הסכם השלום עם איחוד האמירויות זיהנו התעניינות וביקושים גבוהים לחופשה בדובאי", אומר גיל סתיו, סמנכ"ל השיווק והמכירות של ישראייר. "הצלחנו להגיע לקשר עם רשתות של  מלונות היוקרה בדובאי ולסגור חבילות ושהתמורה למחיר היא מהגבוהות ביותר. התייר הישראלי ייחשף לחוויית חופשה שונה מכל מה שהורגל אליה עד עתה, אנו מזהים כי יותר ישראלים משנים את התוכניות שלהם כדי לצאת לחופשה בדובאי שעד לא מזמן הייתה בגדר של חלום".


בתוך כך, גם בקאווה גרופ, המתמחה בארגון טיסות פרטיות, חבילות תמריץ יוקרתיות, נסיעות עסקיות וטיולים אקסלוסיביים, פתחו לראשונה נציגות בדובאי, אשר מצטרפת לנציגויות של החברה ברחבי העולם. אהר'לה וטנשטיין, מנכ"ל החברה, הודיע היום על מינויו של רואי יצחק למנהל הסניף בדובאי.

טיסות פרטיות ישירות ראשונות לדובאי יוכלו לצאת כבר בעוד חודש מהיום. הטיסות תצאנה במטוסי מנהלים ל8-12 נוסעים או מטוסי מנהלים גדולים יותר ל-49 נוסעים. החבילה לשבוע במחיר של 9,0000 דולר לשבוע (6 לילות), או חופשת יוקרה ל-5 ימים (4 לילות) במחיר של החל מ 8,000 דולר.