בזמן שבאירופה מתמודדים עם גל תחלואה שרק הולך וגדל, לא מעט ישראלים בוחרים לטוס עכשיו ליעדי בטן גב חמים יותר כמו תאילנד, סיישל וכעת לאחר שנתיים שבהן הייתה סגורה לתיירים בעקבות הקורונה - מאוריציוס שפותחת את שעריה.

בתוך כך, בחנוכה הקרוב יהיה ניתן לטוס למדינת האי בטיסה ישירה בפעם הראשונה. הטיסה תצא בחנוכה בין התאריכים 27.11-4.12. מדובר בטיסה פרטית של חברת התיירות "ספיריט הפקות עולם", במטוס Airbus neo 320 של חברת אייר סיישל, והיא כוללת עצירת תדלוק קצרה ללא ירידה מהמטוס בסיישל. אורך הטיסה הוא עד תשע וחצי שעות (כולל העצירה).

עונת הקיץ במאוריציוס מתחילה בחודש אוקטובר ומסתיימת באפריל, כך שזו תקופה אידיאלית לטוס וליהנות מאטרקציות ופעילויות מגוונות החל משיעורי יוגה ומדיטציה, דרך סדנאות יצירה, צילום, סיורי שקיעה וצלילות עם שנורקל לצד דולפינים, ועד לטיפוס הרים ורכיבה על סוסים.

>> זה כל מה שצריך לדעת על החופשה במאוריציוס

"ספיריט עובדת עם יעדים אקזוטיים רבים כבר למעלה מ- 15 שנה ופתחה את השער ליעדים הנחשקים ביותר בעולם עבור ישראלים ובהם זנזיבר, איי סיישל, פונטה קאנה", אומרת טלי יטיב, מנכ״לית ובעלים "ספיריט הפקות עולם". "גם הפעם הצלחנו להביא לישראל לראשונה טיסה ישירה שתצא מת"א למאוריציוס וזו בשורה מרגשת. ישראלים רבים מעוניינים לצאת לחופשת קיץ דווקא עכשיו כשבארץ מתחיל החורף. הטיסה בחנוכה כבר כמעט מלאה אבל עם ירידת הדולר זו הזדמנות להשיג חבילות יוקרתיות במחירים הרבה יותר משתלמים ולחסוך מאות ואלפי שקלים למשפחה ולכן מומלץ להזמין מעכשיו כבר לפסח"