התחרות על הטיסות להודו עולה מדרגה. כשנה לאחר שפתחה לתחרות את שוק הטיסות הישירות לבנגקוק, ארקיע הודיעה היום שתחל להפעיל טיסות ישירות גם לגואה, הנחשבת לאחד היעדים המתויירים ביותר בהודו, ולקוצ'ין בדרום הודו (מדינת קרלה), המתאפיינת בנהרות ואגמים. מחרי הטיסות יחלו ב-249 דולר לכיוון (לקוצ'ין) ו-299 דולר לכיוון (לגואה) הכוללים גם כבדה ושירות מלא. 

>>לעוד עדכונים היכנסו לעמוד הפייסבוק של mako חופש

הטיסות, שיתחילו בחודש ספטמבר 2019, יתבצעו במטוסי ה Airbus 321neoLR החדישים של החברה שכוללים 220 מושבים, יארכו כ-7 שעות ויקצרו משמעותית את זמני הטיסה ליעדים המבוקשים ע"י התייר הישראלי. בנוסף לטיסות, לשני היעדים יוצעו טיולים מאורגנים וחבילות נופש בריזורטים מפנקים.

גואה, הודו (צילום: Lena Serditova, Shutterstock)
גואה. יעד אהוב על הישראלים | צילום: Lena Serditova, Shutterstock

לגואה תופעל טיסה שבועית בימי שלישי. לקוצ'ין שתי טיסות שבועיות : בחודשים ספטמבר –אוקטובר יציאות בימי שני ושישי החל מ 27 באוקטובר יציאות ימי ראשון וחמישי. 

לדברי מנכ"ל קבוצת ארקיע ניר דגן: "הודו, מדינת קרלה והיעדים שבחרנו לפתוח היו מזה שנים חלום של ישראלים משלל גווני הקשת התיירותית. שילוב של טבע, מסורת יהודית, חופים לבנים, מסיבות וחופש בריזורטים מפנקים. אנו גאים להפעיל את הדור החדיש ביותר של מטוסי הנוסעים לטובת לקוחותינו ולאפשר סוף סוף גישה ישירה ליעדים מועדפים ובמחירים שווים לכל נפש."

לדברי מנכ"ל ארקיע אינטרנשיונל עוז ברלוביץ: "הקווים החדשים הם חלק מהאסטרטגיה של ארקיע הבונה מוצרים מגוונים ומפתיעים לשוק הישראלי. מבדיקות שוק שערכנו עלה כי שני יעדים אלה אטרקטיביים במיוחד, ואנו מאמינים שהם יהיו אתרי נופש מבוקשים על מפת היעדים של התייר הישראלי. בנוסף לטיולים המאורגנים והנופשונים תציע ארקיע גם טיסות המשך למגוון יעדים במזרח"