מלון הפייסבוק הראשון
הבריכה עוברת לאורך חלקו המרכזי של המלון ומהווה נקודת מפגש עבור אורחיו

השבוע הושק באי קוסמוי שבתאילנד מלון P10 Samui, שמוצג כמלון הפייסבוק הראשון מסוגו בעולם. המלון, שבבעלות יזם ישראלי ולו 4 כוכבים, ממוקם במרכז האי בסמוך לאטרקציות המרכזיות שבו ומתבסס על אינטראקציה חברתית בדומה למודל הרשת החברתית - רק שהפעם מדובר בתקשורת פנים מול פנים.

"המלון הוא מעין דף פייסבוק"

אז איך זה בדיוק עובד? במלון 18 דופלקסים עם יציאה ישירה לבריכת השחייה, שעוברת לאורך חלקו המרכזי של המלון ומהווה נקודת מפגש עבור אורחיו. כמו-כן, אורחי המלון יכולים ליהנות מאפליקציה ייחודית לטלפונים חכמים, המאפשרת להם קשר ישיר עם אנשי השירות במלון וקבלת הנחות מעסקים הממוקמים בסביבתו. ברחבי המלון קיים חיבור אינטרנט אלחוטי זמין בחינם.

"המלון הוא מעין דף פייסבוק, המאפשר לאורחיו אינטראקציה חברתית עם אורחים אחרים ועם המקומיים", אומר דין גלבוע, מבעלי המלון. "כל אורח במלון יוכל בתוך זמן קצר להכיר את כל החברים שגרים באזור ולהרגיש בבית. בנוסף, להבדיל מתפיסת המלונאות הקלאסית, שדוגלת בהשארת האורח בתוך המלון, אנחנו מעודדים את אורחנו לצאת החוצה, לתקשר עם הסביבה ולהכיר את המקומיים".

במלון שולבו רכיבי עיצוב מודרניים כולל מסכי LCD שטוחים עם מבחר של ערוצי טלוויזיה, מקלחות 'גשם' מרגיעות ועוד. מסעדת המלון מגישה אוכל תאילנדי מקומי ובר וכן יש במלון חדרי ישיבות וארועים. בנוסף, מוצע שירות הסעות אל נמל התעופה או ממנו, שרותי שמרטפות, מכבסה, חנייה חינם ועוד. בתקופת ההשקה מחירו של חדר במלון יהיה 120 דולר ללילה.

מלון הפייסבוק
ואל תשכחו לעשות לייק לאנשים החדשים שהכרתם. חדר במלון
>> דילים לטורקיה: אולי בכל זאת?