דיילת בסטנד ביי (צילום: צילום מסך)
צילום: צילום מסך

דיילת מארה"ב חשפה לאחרונה איך היא מקבלת כסף על לא לעשות שום דבר. המצב הזה קורה כאשר היא משמשת כסטנד ביי, מה שאומר שהיא צריכה להגיע לשדה התעופה בבגדי העבודה הרישמיים ולהמתין במשך שש שעות במקום למקרה שאחד הדיילים בטיסות שממריאות באותן השעות לא יוכל לטוס.

"אני נכנסת ונשארת בשדה התעופה שש שעות למקרה שאצטרך להחליף דייל או דיילת", מציינת המשתמשת  dandelion_wind בסרטון שהעלתה לטיקטוק וזכה למיליוני צפיות. "באתי מוכנה עם מזוודה לשלושה ימים ופשוט חיכיתי. בזמן הזה ראיתי גם סרטים בנטפליקס".

@dandelion_wind

TBH I normally sleep all 6 hours. #fyp #foryoupage #travel #flightattendant #JustDanceMoves #realityripple #dinoday #relationshipgoals

♬ 아무노래 - ZICO

הדיילת מציינת שלאחר כשלוש שעות היא קמה לסדר עצמה למקרה שתצטרך לקפוץ במהירות ואז חזרה לשבת ולהמתין. "רוב הזמן של ההמתנה אכלתי וקראתי ספר." בסוף זמן ההמתנה שלה, בו הדיילת לא נקראה כמובן לאף טיסה, היא ארזה את הדברים שלה וחזרה הביתה. 

"זה נשמע כמו גן עדן של עבודה", אמר אחד הגולשים, אחר ציין ש-שש שעות זה הזמן שהוא ישן בכל יום לפני שהוא קם לעבודה שלו. דייל נוסף שהגיב אמר שהוא מכיר את התחושה שאתה פשוט הביתה מבלי שיקראו לך ושהיא מאוד מרגשת. אחרים ציינו שלדעתם ההמתנה הזו היא משעממת ולא היו שורדים אותה.