לא כולם מרגישים בטוחים לטוס בימים בהם נגיף הקורונה עדיין משתולל ברחבי העולם ומי שעושה זאת נדרש לציית לחוקים ברורים של עטיית מסכה לאורך כל הטיסה, הימנעות מהסתובבות במעברים, הגבלה על עליית מזוודות למטוס, שירות מצומצם מצד הדיילים ועוד.

מתמונות שצולמו ועלו לרשתות החברתיות בשבוע שעבר, נראה ששני נוסעים בריטיים,שעלו שיכורים למטוס, לא ממש שמרו על ההנחיות הללו וגרמו למהומה בטיסה של חברת KLM ההולנדית מאמסטרדם לאיביזה בספרד.

נוסעים שהיו בטיסה סיפרו ששני הנוסעים הסוררים, שטסו ביחד, סירבו לשים מסכות וזאת למרות שהצוות ושאר האנשים במטוס דרשו מהם מספר פעמים לעשות זאת. לאחר מכן, השניים גם הסתובבו במעבר במטוס והטרידו את מי שהיה סביבם.

ההתנהגות שלהם הובילה למהומה אלימה כשחלק מהנוסעים ניסו לרתק את הבריטיים לריצפה. בסרטון ניתן לשמוע שמישהו מהנוסעים צועק "תפסקו, יש ילדים במטוס".

לאחר הנחיתה שני הנוסעים הבעייתיים נעצרו על ידי המשטרה הספרדית ונלקחו להמשך חקירה. מחברת התעופה אישרו את הדברים וציינו שעטיית מסכות הינה חובה לאורך כל הטיסה ושהם מאוד מקפידים על כך. בנוסף, בחברה טענו שעל אף התמונות הקשות בסרטון, בשום שלב לא היתה סכנה לביטחון הטיסה.