הספא המלדיבי - האיים המלדיביים
אגב, למקרה שתהיתם, מדובר רק בביקור במלונות יוקרה. המלדיביים

אם היו מציעים לכם משרה שבה תטיילו במשך שנה בכל העולם בטיול בשווי מיליון דולר שבו תישנו במלונות 5 כוכבים, תאכלו במסעדות יוקרה ותבלו במועדוני הלילה האופנתיים ביותר – לא הייתם מסכימים?

שתי חברות בתחום טיולי היוקרה, Luxury Travel Intelligence ו-VeryFirsttoKnow.com, מחפשות מישהו שימלא את המשרה הזו ויטייל בעולם במשך שנה בחינם. הדרישה היחידה - לדווח על כל החוויות שהם עוברים. "זה כמו להיות קונה סמוי, אבל צריך להיות מאוד חדי אבחנה", אמר ל-CNBC עמר תאפן, העורך הראשי של VeryFirstToKnow.com, אתר שנותן למשתמשיו מבט ראשון על חוויות וטיולי יוקרה כשהם מושקים לראשונה.

>> עוד בערוץ החופש:

מהר לפני שייגמר: הצימרים והמלונות לפסח
תייר: "אני אוהב-שונא את הבלגן של ישראל"

המדריך: איפה ישנים, מטיילים ואוכלים בברצלונה?

גם ב- Luxury Travel Intelligence, העבודה המוצעת היא חלק מהניסיון לספק דירוג מדויק עד כמה שאפשר לחובבי טיולי היוקרה. אף שהחברה נעזרת בצוות מחקר ובחוות דעת, היא מקווה שה"נופש בשכר" ישפר את השירות. לדברי תאפן, מטיילים עשירים לא אוהבים להעלות חוות דעת לאתרים כמו טריפ אדוויזר, ולכן קשה למצוא באתרים מסוג זה חוות דעת טובות.

המועמד האידיאלי, לדברי תאפן, צריך להתמצא במלונות ומסעדות יוקרה, ולדעת להבין בין יינות יוקרה שונים. "הם צריכים לדעת למה לצפות מהמסעדות והמלונות הטובים ביותר", ולהשתלב במקומות אלה כך שייראו כאילו הם אכן לקוחות משלמים.

* הכתבה פורסמה בדה מארקר

* סוכני הנסיעות נגד המלונאים: מעדיפים סוכנים
* מלון חדש יוקם בטבריה בהשקעה של 70 מיליון שקל

>> פורים 2014: כל הפעילויות לכל המשפחה