טיסת WizzAir שעשתה את דרכה מלונדון לכרתים ונחתה אתמול בבוקר, נהרסה על ידי שני גברים, בני 30 לחייהם שהתפרעו ופתחו בקטטה המונית עם מספר נוסעים, כאשר תוך כדי המהומה נפגע גם הטייס. 

הרוחות התלהטו כאשר נוסע שהתנהל בגסות במהלך הטיסה, החל להתפרע לאחר שנאמר לו כי גורמי משטרה ילוו אותו לשדה התעופה. התגרה ההמונית שהחלה גרמה לטייס לצאת מתא הקברניט כדי להרגיע את המהומה, אך גם הוא קיבל חבטה.

נוסעת בת 37 שטסה לאי היווני לחופשה של שבוע עם בעלה אמרה כי "זה היה כאוס מוחלט. האיש והחבר שלו היו כל כך רועשים ואלימים לאורך כל הטיסה. אבל משהו קרה כשדיילת האוויר אמרה להם שהם יורדו מהמטוס על ידי המשטרה כשננחת. זה התחיל והוא פשוט הניף אגרופים כשקבוצה של בחורים ניסתה לרסן אותו. הטייס יצא והבחור פגע בו, הוא נראה בסדר אבל היה ברור שהוא היה די מזועזע. זה היה מביש".

ההמולה נמשכה מספר דקות עד שהשוטרים גררו משם את האיש המוכתם בדם כשמכנסיו סביב קרסוליו. נוסעים אחרים נמלטו מהמטוס דרך היציאה האחורית.

עדת הראייה הוסיפה כי שני הגברים היו שיכורים בעליל והתהדרו בשתייה עוד בשדה התעופה מאז 10 בבוקר: "ידענו שמדובר בצרות כשהוא ישב במושב של מישהו אחר ואמר והוא קילל אותם כשנשאל על כך. הופתעתי שאפילו נתנו להם לאכול מכיוון שהם היו כל כך אגרסיביים וקולניים לפני שהמראנו. לא העזנו להתלונן כי הם פנו לכולם ואמרו לאנשים שכשנרד מהמטוס הם ירסקו אותם. הם עישנו סיגריות ובכל זאת המשיכו להגיש להם אלכוהול למרות שנוסעים אמרו לדיילות שכנראה לא כדאי".

הנוסעים נאלצו להמתין שעתיים כדי לעבור את הבידוק הביטחוני ולמסור הצהרות משטרה, כלומר רבים החמיצו את ההעברות שלהם לבתי המלון. הטיסה חזרה לבריטניה בוטלה בזמן שהדם נוקה - והותירה עשרות בריטים תקועים שהמתינו לחזור הביתה במשך יותר מ-24 שעות.