פארק השעשועים סיקס פלאגס בארה"ב, רשת פארקי השעשועים הגדולה בעולם המתמחה ברכבות הרים משוגעות, ידוע כמקום מרגש ומלהיב, אבל אפילו הם לא ציפו לריגוש שכזה בשבוע שעבר. אם צעירה בשם קרוסיקה, הנמצאת בשלבי הריון מתקדמים, הגיעה לפארק בג'ורג'יה ביחד עם ביתה הקטנה ויצאה משם עם ילד נוסף. 

>> לעוד עדכונים היכנסו לעמוד הפייסבוק של mako חופש

אנשים שהיו בפארק דיווחו לרשת החדשות פוקס 5 המקומית שקורסיקה שנכנסה לצירים מוקדמים פינתה את עצמה לאזור העזרה הראשונה בפארק, שם הבינו שהיא בשלבי לידה מתקדמים ושלא ניתן לפנות אותה מהמקום. בסופו של דבר קורסיקה ילדה ילד בריא וקראה לו מת'יו. 


בפארק השעשועים מאוד התרגשו מהאירוע הייחודי שקרה אצלם, העלו תמונה וכתבו: "זה ילד סיקס פלאגס. אנחנו נרגשים להכריז שמת'יו הקטן נולד ביום שני אחר הצהריים. ברכות". כמתנה, החליטו ברשת פארקי השעשועים להעניק לרך הנולד ולאמא המאושרת כרטיס חברות עלית המקנה כניסה חינם לכל החיים, לאיזה פארק שירצו מתוך 20 הפארקים ברחבי צפון אמריקה. 

"כולנו בסיקס פלאגס ג'ורג'יה מאחלים לקורסיקה, מת'יו וכל המשפחה שלהם, חיים שלמים של אושר, בריאות ורכיבה משותפת על רכבות הרים מרגשות", אמר הדובר של הרשת. הסיפור, שהפך לוויראלי במהרה, גרם ללא מעט אנשים לחלום על המקום בו הם ילדו. גולשת אחת מקווה שזה יקרה לה בחנות של לואי ויטון בעוד אחרת מקווה שתלד דווקא בדיסנילנד.