נוסעים בטיסת יונייטד אקספרס מסן פרנסיסקו לבויסי, איידהו, חוו אירוע מצרר במהלך הטיסה, כאשר אחת הנוסעות במחלקה ראשונה החלה לצעוק באמצע הטיסה "אני אלוהים" וניסתה לפתוח את דלת המטוס בכח.

>> לעוד עדכונים היכנסו לעמוד הפייסבוק של mako חופש

בסרטון שמתעד את האירוע ניתן לראות שהאישה חוזרת על צמד המילים "אני אלוהים" מספר פעמים, תוך כדי שהנוסעים שלצידה תופסים אותה בחוזקה וקושרים אותה באזיקונים. נוסעים שהיו איתה על המטוס טענו שבנוסף לאמירות הללו האישה צעקה: "אני רוצה למות, תוציאו אותי מפה", תוך כדי שהיא רצה לכיוון דלת היציאה. 

"היא התננגה בצורה מוזרה מהרגע שעלתה למטוס", סיפר סקוט סמית' שהיה איתה על הטיסה. לטענתו, הוא חשב בהתחלה שמדובר בנוסעת עצבנית, אבל מהר מאוד הבין שמשהו אחר ולא תקין קורה עם אותה האישה. "היא כל הזמן זרקה לאוויר משפטים כמו: 'לאלוהים יש את כל הנתונים' ו-'נחתנו בבויסי לפני חצי שעה'. למרות כל זאת, כל הנוסעים נשארו מאוד רגועים כל הזמן".  

למרות האירוע, המטוס לא חזר על עקבותיו כמקובל באירועים מסוג זה בו אנשים מתפרעים במהלך הטיסה, והמשיך ליעדו הסופי. ברגע שנחת בשלום, האישה נלקחה למעצר והועברה משם להסתכלות פסיכולוגית. חשוב לציין, שלמרות המעשה המפחיד, כשמטוס נמצא באוויר אין שום אפשרות לפתוח את הדלת שלו, בגלל הפרשי הלחצים הגבוהים.