סרטון מטריד של טיסה שהתקיימה ביום חמישי בשבוע שעבר פורסם ברשת החברתית Reddit. בסרטון נראית נוסעת בטיסה של חברת התעופה פרונטיר איירליינס שככל הנראה חוותה התמוטטות עצבים. הטיסה הפכה לכאוטית ככל שהאירוע המשיך כשהנוסעים המבוהלים לא הבינו מה מתרחש. נוסעת אחרת שהייתה במקום החלה להרצות לנוסעים וטענה כי מדובר באישה אחוזת "דיבוק" ושעליהם להתחיל להתפלל.

הצילום הקשה מתחיל כשאישה עם שיער חום קצר צורחת בייסורים בזמן שעובדים ונוסעים אחרים מנסים להשתלט עליה. "תפסיק למשוך לי את הזרוע", צעקה האישה בזמן שאדם מנסה להחזיק את ידיה כנראה כדי לקשור אותן. הסרטון המשיך בחילופי מילים והאשמות מצד נוסע עם כובע כלפי איש צוות בהאשמה כי הם פוגעים באישה ומתנהלים איתה באלימות.

האישה שנחסמה על ידי איש הצוות מתחילה לטפס מעל שורות המושבים במטרה להשתחרר כשלפני זה היא צרחה "תפסיק לחסום אותי" לתוך פניו של איש הצוות ואומרת "חטפו אותי לעזאזל!". הנוסעים המבוהלים החלו לקום ממושביהם בזמן שהאישה עוברת משורה לשורה, ממשיכה בהתקף הזעם שלה. במהלך כל האירוע נשמעת אחת הדיילות בכריזה מנסה להרגיע את הנוסעים ומבקשת מכולם לחזור למושביהם: "'בבקשה, האנשים היחידים שצריכים לקום הם אנשים שעובדים עם הנוסעת". בזמן הזה, הנוסעת הגיעה למושבים בצד הנגדי של המטוס והתיישבה.

פרונטיר איירליינס (צילום: Joni Hanebutt, shutterstock)
המטוס נאלץ לבצע נחיתת חירום בנמל תעופה שונה | צילום: Joni Hanebutt, shutterstock

לאחר מכן, הצילומים עוברים במהירות לנוסעת אחרת שדיברה אל הנוסעים ואמרה כי ה"שטן אמיתי ורוצה להרוג כל אחד ואחד מכם, כולל בני משפחתכם", וממשיכה להתייחס לנוסעת שהתפרעה ואומרת כי "זו לא היא, היא אחוזת דיבוק! היא צריכה עזרה!". לאחר מכן היא מטיפה על חשיבותו של ישו: "הגיהנום עומד להיפתח ואם אין לכם מערכת יחסים עם ישו, אני מציעה שתתחילו", היא אומרת.

בזמן שחברי הצוות מנסים שוב להשתלט על הנוסעת שמשתוללת, הנוסעת המטיפה עומדת ומתחילה לשיר שירי גוספל בזמן שהיא מרימה את ידיה. הצוות השתלט על הנוסעת והיא נרגעה ולאחר מכן המשטרה הגיעה למטוס וקצין נעמד במעבר ושוחח עם אנשי הצוות. 

הטיסה יצאה מיוסטון שבטקסס והייתה אמורה לנחות בדנוור בירת קולורדו, אך בסופו של דבר הוסטה לדאלאס שבטקסס. השוטרים הורידו את הנוסעת שהשתוללה, אך הם החליטו גם להוריד את הנוסעת המטיפה והנוסע עם הכובע שהאשים את אנשי הצוות באלימות כלפי הנוסעת. פרונטיר איירליינס עדיין לא הגיבה לאירועים.