אין תמונה
חוויית משק לילדים. שביל פרות החלב, בית לחם הגלילית
המצב החדש לא מאפשר לכם לתכנן את הסופ"שאתר רומפר ואפליקציית רומפר מסדרים לכם את השבת וממליצים על הבילויים הכי שווים – והכל במרחבים בטוחים. 

שביל פרות החלב

למי שקופץ לצפון להירגע קצת: חוויית משק לילדים מהפרה ועד השוקו. אורי לקח את הילדים ל"שביל פרות החלב" והתרשם: "מקום חמוד ביותר עם סיפורים על פרות, האכלת עגלים. נותנים לחלוב פרה וטועמים שוקו. רק חבל שאין אפשרות לשלם בכרטיס אשראי."

מתי: כל יום 10:00-16:00, בימי חול יש לתאם מראש בטלפון 052-3275682
איפה: בית לחם הגלילית
כמה: 40 שקלים מגיל שנתיים וחצי

נחל מערות

שמורת הטבע בנחל מערות היא פתרון מוצלח לסוגיית הטיולים בקיץ. בתוך המערה הגדולה נעים וקריר בכל שעה, ובחוץ אפשר לטייל בבוקר או אחרי הצהריים כשהשמש קצת נרגעת. הילדים מתלהבים מהקדמונים שמתחבאים בכל פינה, והמופע האורקולי בעומק המערה מרשים גם את המבוגרים. נועה היתה עם המשפחה ודיווחה: ״שלוש מערות, אחת גדולה שאפשר להכנס אליה ויש מופע אור קולי נחמד. היה ממש ריק, ובטוח נחזור״

מתי: כל יום 08:00-17:00
כמה: 22 שקלים למבוגר, 10 שקלים לילד מעל גיל 5
איפה: על כביש 4, 8 ק"מ צפונית לפורדיס

יצירה בקרטון

סדנה יצירתית לבני שבע ומעלה במוזיאון העיר חיפה במושבה הגרמנית - קיפול ויצירת דגמים תלת ממדיים בהשראת מבנים וגשרים. יהיה גם סיור מודרך במוזיאון - ואחר כך תוכלו לקפוץ לאחת מהרבה המסעדות השוות שבסביבה.

מתי: שבת 10:30, 12:00, צריך להירשם מראש בטלפון 04-9115888
כמה: 30 לילד, כניסה למבוגר עולה 20 שקלים
איפה: מוזיאון העיר חיפה, שד׳ בן גוריון 11 חיפה

אין תמונה
קיפול ויצירת דגמים תלת ממדיים. מוזיאון העיר חיפה

יצירה ומדע בממ״ד

לאלה מאיתנו שמצד אחד תקועים בבית ומצד שני לא התברכו בכשרונות יוצאי דופן להפעלת ילדים ואין להם מחסן חומרי יצירה בבית - אל דאגה. תוכלו לעשות יצירה מגניבה עם צלחות חד פעמיות, ניסוי מדעי עם ביצים וחומץ, וקרח צבעוני - שילוב של יצירה וניסוי מדעי עם מים, מלח וצבעי גואש. יהיה כיף.

מתי:  מתי שרוצים
כמה: עלות החומרים (זול)
איפה: ליד הממ״ד

כרמן אופטימי

סיפורה של כרמן, והפעם בגרסה אופטימית: מופע פלמנקו לילדים (מגיל 5). מאוד מיוחד, קצבי ומלהיב, עם סוף מפתיע ועם מסר חשוב - סוף לאלימות (ודרך אגב, זה קרוב למרחב המוגן במוזיאון תל אביב).

מתי: שישי 11:30
כמה: 70 שקלים
איפה: מוזיאון תל אביב

אין תמונה
סיפורה של כרמן בגרסה אופטימית. מוזיאון תל אביב

עוד הרבה רעיונות מחכים לכם ברומפר - והאתר מחכה לרעיונות שלכם! אל תשכחו להוריד את האפליקציה לאייפון.