אין תמונה
בלי ידיים - עם קוקו בלוף

ביום העצמאות אנחנו מעמיסים את הילדים ואת המנגל ויוצאים לנפנף, אבל אפשר גם אחרת: הנה כמה הצעות לבילויים משפחתיים בחג שיתנו לכם ערך מוסף ויגרמו לכם, אולי, לאהוב את הארץ שלנו אפילו יותר.

לאלה שחשוב להם לדעת: בית השומר בקיבוץ כפר גלעדי

המוזיאון הזה, המשקיף מצלע ההר אל עמק החולה והגולן, הותאם לאחרונה לילדים האינטרנטיים שלכם והוא מציע תצוגת מולטימדיה משוכללת, סרטים, צילומים אותנטיים ופריטים מתקופת ארגון השומר. במוזיאון תפגשו את מורשת הארגונים בר-גיורא והשומר, שהיו הבסיס להקמתו של צה"ל ונתנו מקום גם לנשים לוחמות לפני קום המדינה.
ביום העצמאות הכניסה חינם!
מוזיאון בית השומר: 04-6941565

לאלה שרוצים להישאר קרובים לטבע: פעילות בפארק האקולוגי דרך העץ בשדמות דבורה

דרך העץ הוא שמו של פארק אקולוגי בתבור, המציע פעילות משפחתית סביב ההיכרות עם הטבע והיער. ביום העצמאות יניפו שם אל על עפיפונים שיצבעו את השמיים בכחול ובלבן, וכל משפחה תקבל עפיפון דגל ישראל במתנה. הילדים יוכלו להתרוצץ במבוך עץ ענקי לפי דרגת קודשי, להכין סירה מעץ ולהשיט אותה בדגם הכנרת, להשתתף בסדנת תופים ועוד ועוד.
20-39 ₪.
דרך העץ
: 04-6620606

אין תמונה
בלי ידיים - עם קוקו בלוף

לאלה שמחפשים ריגושים: הפנינג עצמאות קרקסי בחבל יתיר

על שפת מאגר יתיר מתקיים מדי שנה הפנינג לכל המשפחה, והשנה הוא יכלול מתקנים מתנפחים לילדים, סדנאות יצירה, פינות רגיעה, אוהל ישיבה, מחצלות, הכנת פיתות ובמה פעילה עם מופעי קוסמים, ליצנים, קרקס חיות ואטרקציות רבות. במתחם יהיו דוכני מכירה ומזון לרשות הבאים.
הכניסה חופשית.
הפנינג במאגר יתיר: 1-599-507-517

 לאלה שרוצים להכיר את הצפון: טיול בכביש הצפון

ירוק ירוק ורחוק רחוק: קק"ל מציעה טיול בעקבות פיתוליו ועברו של גבול הצפון, ואתם מוזמנים לקפוץ להכיר את אחד האיזורים היפים של הגליל בטיול רכוב. הטיול בן ארבע השעות יספר את סיפורה של חניתה, סיפור ההסכם בין סייקס לפיקו, סיפור ההתבצרות הבריטית מבאסא (שלומי) ועד סאסא, וגם את מורכבות החיים בסביבה משנות השמונים ועד היום.
10-20 ₪.
קו ליער
: 1-800-350-550

אין תמונה
בלי ידיים - עם קוקו בלוף

לאלה שמרגישים ציונות: מוזיאון חי באלרוב שדרות ממילא בירושלים

לפני 150 שנה נולד חוזה המדינה, בנימין זאב הרצל, ובירושלים מציינים את המועד באירוע חוצות צבעוני ותוסס. כשהרצל הגיע בשנת 1898 לירושלים, לשוחח עם הקיסר וילהם על רעיון מדינת היהודים, הוא התגורר ברחוב ממילא – בבניין בו ממוקמת היום חנות סטימצקי. ביום העצמאות תקום לתחייה השדרה כפי שנראתה אז באמצעות שחקנים, תלבושות, אביזרים ושוק בעלי מלאכות עתיקות, שימחיזו אירועים היסטוריים מעברה של העיר. את הערב תחתום אילנית במופע מול שער יפו.
הכניסה חופשית.
פרטים בטלפונים: 02-6360028, 02-6360000

>> מדריך החניונים ואתרי המנגל ליום העצמאות
>> הנחות והטבות בלעדיות לאטרקציות יום העצמאות בכל רחבי הארץ
>> ספרו לנו את הטיפ שלכם לטיול נכון ותוכלו לזכות בכרטיסים חינם לאטרקציות