סיבוב ביישוב נמרוד שברמת הגולן מסתיים אחרי שתי דקות בדיוק. שש משפחות חיות בבדידות מזהרת ביישוב היהודי הכי גבוה בארץ, לצד החרמון ומול הנופים המרהיבים של ברכת רם והר חרמונית. האווירה החו"לית במקום, השלג הלבן שצובע את המקום בחורף, הרוחות הנעימות שמקררות את המקום בקיץ, הופכים אותו אידיאלי לאירוח בכל עונות השנה. מה הפלא שיש כאן יותר צימרים מבתי מגורים?

ערסל על מרפסת עץ בנמרוד
מושלם לחוויה זוגית פשוטה. בקתות בערפל

ב"בקתות בערפל" של לילך וגיא אשתר, לדוגמה, תוכלו ליהנות מאירוח בצימרים בסגנונות שונים, המומלצים שבהם בעיניי הם הבקתות המבודדות, המצויות מול נוף נפלא ובתוך מטעי דובדבן יפהפיים שאפשר לזלול מהם פרי בעונה. את הקור העז תפיגו בבקתה עם האח המבוערת והג'קוזי המהביל. הנוף הנשקף מגובה של 1,115 מטר, הטבע וספרי האיכות המוצעים לכם בספרייה בחדרים הם הבידור היחידי שתמצאו כאן. טלוויזיה תראו בבית. זהו המקום המושלם לחוויה זוגית פשוטה ומענגת - להיות לבד, בלי הפרעות, ועם הרגשה שנמצאים רחוק, אבל באמת.המסעדה המופלאה "קדירת המכשפה והחלבן" של גלעד ויעל גולן היא המקום האידיאלי להשלים את החוויה הזוגית. מבעד לחלונות הענקיים אפשר ליהנות בשעות היום מנוף, נוף ועוד נוף, ובשעות הערב מהמראה הקסום של טורי הפנסים הנוצצים ביישוב מסעדה. כאן מוגשות מנות כפריות בעלות טעמים עשירים, גבינות עזים, קדירות בשר נהדרות ועוד שפע של מטעמים שישאירו אתכם עם חיוך רחב וטעם של עוד. אמנם הרבה מכשפות תלויות כאן לקישוט, אבל האנרגיות הן הכי טובות שיש. באחריות.

כמה: המחירים כאן לא זולים בכלל, אבל האירוח ביישוב המדהים הזה שווה באמת כל אגורה.
איפה: מושב נמרוד ברמת הגולן. סעו לכיוון קיבוץ הגושרים, המשיכו ישר עד הבניאס, עלו לכיוון החרמון, במזלג ימינה לנח"ל נמרוד, בצומת שוב ימינה לנח"ל נמרוד.
רוצים גם: בקתות בערפל 6984218- 04, 052-2697718 , קדירת המכשפה והחלבן 04-6870049