מלון ענבל, אחד מהמלונות הוותיקים והמוערכים בעיר הבירה, הודיע לאחרונה על פתיחתו המחודשת. במלון היוקרתי 332 חדרים, בדירוג חמישה כוכבים פלוס, והוא הראשון בירושלים הפותח את שעריו לאחר כשלושה חודשים בהם נאלץ לסגור. הפתיחה של המלון כוללת פעילות מלאה של כל מסעדות המלון, כולל מסעדת השף הבשרית 02 השוכנת בקומת הכניסה של המלון, ומסעדת הלאונג' החלבית. כמו כן חוזרים לפעילות מלאה הבריכה, חדר הכושר, וטיפולי הספא, הכל במטרה לייצר לאורחים חווית שהיה מהנה ומפנקת במסגרת השגרה החדשה.
 

משלחות ירושלים, חדר גרנד פרימיום במלון ענבל (צילום: עודד סמדר)
צילום: עודד סמדר

לדברי רוני טימסיט מנכ"ל המלון: "יש ביקוש שמצדיק את פתיחת המלון מכיוון של תיירות פנים בסופי שבוע וביקוש לאירועים קטנים ואלגנטיים המותאמים לרוח התקופה, אנו מלאי ציפייה לשוב ולארח. נקטנו שורה של פעולות משמעותיות על מנת שאורחינו ירגישו בטוחים ולאפשר להם להתמקד בהנאה מהחדרים ומהפעילויות שאנחנו מציעים במתקני המלון, כדוגמת הבריכה וחדר הכושר. לשם כך, עמלנו על גיבוש סטנדרט ניקיון והיגיינה מחמירים; כללי שמירה על ריחוק חברתי, תוך שימוש בשטחים הציבוריים הנרחבים שבמלון; והעמדה של חומרי חיטוי ומסיכות לרשת האורחים. להשלמת המעטפת, יצרנו תמחור הנמוך בעשרות אחוזים ביחס לרמת המוצר המקובלת במלון חמישה כוכבים פלוס".

משלחות ירושלים, מלון ענבל (צילום: אסף פינצוק)
צילום: אסף פינצוק
 

מלון ענבל: אז ועכשיו

מלון ענבל הוא חלק בלתי נפרד מההיסטוריה הירושלמית. במסדרונותיו וחדריו הסתובבו והתארחו במשך השנים מנהיגים, אנשי רוח, וידוענים מכל העולם ומשובצים בו שלל רגעים בלתי נשכחים. המלון תוכנן בראשיתו לפני 40 שנה על ידי האדריכל וחתן פרס ישראל יעקב רכטר בהשראת האדריכלות הביזנטית המעניקה למבנה צורה של מעין מצודה. לאחרונה הוא זכה למתיחת פנים מקיפה עליה הופקדו האדריכל מייקל שורץ ומעצב הפנים מיכאל אזולאי, שביקשו בעבודתם לשמור על חזותו הקלאסית של המלון ולהכניס לתוכו את הצבעוניות, טקסטורות וסמלים המאפיינים את נופה של ירושלים באופן מודרני. מסעדת 02 בניצוחו של השף נמרוד נורמן, הממוקמת בקומת הכניסה של המלון, מציעה מטבח ירושלמי עדכני השואב את השראתו משווקיה וההיסטוריה הקולינארית של העיר. ב-02 מייצרים חיבור בין אוכל ירושלמי אמיתי- כזה המייצר נוסטלגיה ואסוציאציות ביתיות ועדתיות- לביצוע והגשה עכשוויים. 

מלון ענבל  (צילום: טל גבעוני)
צילום: טל גבעוני

טווחי מחיר לאירוח ללילה 

בין התאריכים 18.6.2020 עד ה-30.7.2020:

החל מ-950 ₪ ללינה וארוחת בוקר; החל מ-1350 ₪ לחצי פנסיון (בוקר וארוחת ערב במסעדת 02).

בין התאריכים 31.7.20 עד ה-31.8.20 

החל מ-1300 ₪ ללינה וארוחת בוקר; החל מ-1650 ₪ לחצי פנסיון (בוקר וארוחת ערב במסעדת 02).

 

פארק גן הפעמון- רחוב ז'בוטינסקי 3 ירושלים | 02-6756666 

 hotel@inbalhotel.com