ל"על האש" המסורתי של המשפוחה אי אפשר לבוא בידיים ריקות. אז מה, שוב תקנו איזה שוקולד מפונפן שעד הצהריים כבר יימס? הנה הצעות יותר טובות להפתיע את מקורביכם במתנות מקוריות לחג המנגל.

ערכת קפה משפחתית 

אין תמונה
סטארוברנו

במקום לאלתר, לשפצר ולדחוף כוסות זכוכית לתוך גרביים: ערכה הכוללת פינג'אן, גזיה, שלוש קופסאות פלסטיק לאחסון קפה, סוכר ותה, ארבע כוסות זכוכית בתוך מארז המגן עליהן והכל יחד ארוז בתיק מרופד, והכי חשוב, לא גדול.
למה זו מתנה מושלמת ליום העצמאות: כי לשתות קפה טרי בסוף המנגל, זה הרבה יותר טעים מקפה שהתייבש בתרמוס.
להשיג: תמורת 329 ש"ח ברשת חנויות ריקושט ובחנויות הטיולים.

קפה שחור טחון טרי לבוקר

אין תמונה
סטארוברנו

בית הקליה של קפה לנדוור, שפעל בברלין מאז 1919, עשה עלייה לתל אביב מיד עם עליית הנאצים לשלטון ב-1933, מה שהופך אותו למותג עברי למופת. לדברי היצרן, קפה הבוקר מבוסס על תערובת מעוררת במיוחד.
למה זו מתנה מושלמת ליום העצמאות: כי אם כבר מכינים קפה על גזייה בשטח כמו גברים, אז מוטב שזה יהיה קפה טוב.
להשיג: תמורת מחיר מבצע לחג 5.90 לאריזת 100 גרם, בכל רשתות השיווק והחנויות המובחרות.

מיטות מתנפחות

אין תמונה
סטארוברנו

אפשר בבית, אפשר גם לקחת לשטח או לפיקניק: מזרון יחיד או זוגי מתנפח, שלא תופס מקום או משקל. שימו לב לתחכום: יש לו למעלה מרקם קטיפתי שימנע מכם לגלוש ממנו.
למה זו מתנה מושלמת ליום העצמאות: כי אין דבר יותר מושלם מלהתפרקד על הדשא ולנמנם אחרי הטריפה הגדולה.
להשיג: תמורת 59.99 ש"ח למיטת יחיד או 89.99 ש"ח לזוגית, ברשת חנויות שופרסל ובחנויות אביזרי הבית והגן. 

מסחטת תפוזים 

אין תמונה
סטארוברנו

המסחטה הירוקה בה משתמשים מוכרי מיץ התפוזים בקיוסקים היא למעשה מסחטת ההדרים העברית הראשונה, שהומצאה על ידי ד"ר יצחק זקסנברג לפני שמונים שנה בבית המלאכה שלו ביפו. זהו למעשה פטנט ישראלי מקורי, שנותר פופולרי עד היום בזכות הסחיטה האפקטיבית במינימום מאמץ.
למה זו מתנה מושלמת ליום העצמאות: כי תפוזים זה נורא ישראלי, וכי אין כמו מיץ תפוזים מתוק וטבעי שיעזור להוריד את כל הבשר הזה לבטן.
להשיג: תמורת 850 ש"ח באתר חברת זקסנברג או בחנויות אביזרי הבית. 

פקוקלים

אין תמונה
סטארוברנו

פטנט מדליק וגם שומר סביבה: רצועה המתחברת לתרמיל, עליה שזורים שישה פקקי פלסטיק. במשך הטיול או הפיקניק אוספים בקבוקים למחזור, מבריגים אותם על הפקקים והולכים איתם על הגב בכלל בלי להרגיש, עד למיכל האיסוף!
למה זו מתנה מושלמת ליום העצמאות: כי אנחנו רוצים להמשיך ולחגוג עוד הרבה ימי עצמאות, ובשביל זה אנחנו חייבים להתחיל לשמור על הסביבה.
להשיג: תמורת 15.90 ש"ח. ברשת חנויות ריקושט ובחנויות הטיולים. ההכנסות יוקדשו לשביל סובב כנרת. 

איך לארגן קמפינג מושלם?