הטיול האחרון של אלון אהל

אלון בילה במסיבה ברעים כאשר החלה מתקפת הטרור הרצחנית. על פי עדות חברו הטוב, אלון הועלה לטנדר בידי מחבלים שחטפו אותו לעזה.
 
משפחתו של אלון שיתפה תמונות שלו מחופשה בקופנגן, תאילנד. מדובר בגן עדן שלו ביום ומוקד סצינת המסיבות הכי שוות בתאילנד בלילה. קופנגן, השוכן צפונית לקוסמוי, מציע חופים מבודדים על רקע צמחיה טרופית, מפרצי טורקיז לצלילות ופארק לאומי עם מפלי ענק.
אלון אהל בקופנגן (צילום: באדיבות המשפחה)
אלון אהל בקופנגן | צילום: באדיבות המשפחה

עידית, אמא של אלון, מספרת: "התמונות צולמו חודשיים לפני שאלון נחטף. אלון יצא לטיול במזרח לחצי שנה וטייל בפיליפינים, וייטנאם, דרום הודו ונאפל. אנחנו התחברנו אליו לשלושה שבועות משפחתיים ומרגשים בתאילנד. אלון היה מוקסם מקופנגן. היתה שם מסעדה מקסיקנית בבעלות של גרמני שעבר לתאילנד. אלון השתגע מהאוכל של המסעדה ולא הפסיק לדבר על הבוריטו בשר שלה. אחרי שנפרדנו בטיול הוא חזר לשם".

לאן לדעתך אלון יטוס אחרי שיחזור?
"אלון היה אמור לטוס לבלגרד, סרביה עם סבא שלו, אחיה. לאלון יש אזרחות סרבית והיה חשוב לו לפגוש את משפחתו המורחבת שעדיין מתגוררת במקום. הוא נחטף שבועיים לפני הטיסה ולא הספיק לצאת לטיול הזה. ברור לי שהנסיעה הראשונה שלו אחרי חזרתו תהיה לשם כדי לסגור מעגל".

אלון אהל בקופנגן (צילום: באדיבות המשפחה)
אלון אהל בקופנגן | צילום: באדיבות המשפחה

> הטיול שלהם: לחלק הראשון של הפרויקט

> מחכים לכם בבית: אלו השמות, הפנים והסיפורים של החטופים בעזה


הטיול האחרון של לואיס הר

לואיס נחטף מקיבוץ ניר יצחק יחד עם זוגתו קלרה מרמן (63) ומשפחתה - אחיה פרננדו מרמן (60), אחותה גבריאלה ליימברג (59) ואחייניתה מיה ליימברג (17).

משפחתו של לואיס שיתפה תמונות שלו מברילוצ'ה, ארגנטינה. עיירת קיט בצפון פטגוניה למרגלות הרי האנדים ולחופו של אגם נאוול ואפי. העיירה המפורסמת מוקפת אגמים, מסלולי טרקים עוצרי נשימה, אתרי סקי ומשופעת במסעדות בשר משובחות.

לואיס הר בברילוצ'ה (צילום: באדיבות המשפחה)
לואיס הר בברילוצ'ה | צילום: באדיבות המשפחה

נטלי, בתו של לואיס, מספרת: "לפני שנה יצאו אבא שלי, בת זוגו קלרה, אחיה פרננדו ואחותה גבריאלה לטיול של חודש שלם בארגנטינה. ארבעתם נולדו שם, עשו עלייה ויצאו לטיול מולדת מרגש בו פגשו את בני המשפחה והחברים שלהם."  

היא מוסיפה: "הם התרגשו מאוד לטייל במקומות שגדלו בהם ובאתרים שלא היו בהם המון שנים ובד"כ מוזכרים בסיפורים של תרמילאים אחרי צבא – ברילוצ'ה, הקרחונים באל קלפטה, פטגוניה ועוד".

לאן לדעתך לואיס יטוס אחרי שיחזור?
"בעוד אבא שלי בשבי הוא היה אמור לטוס שוב לארגנטינה לחתונה של בן דוד שלו. את החתונה פספס אבל בטח יטוס לבקר שוב את כל המשפחה שמתגעגעת אליו מאוד ומחכה לו".

לואיס הר בברילוצ'ה (צילום: באדיבות המשפחה)
לואיס הר בברילוצ'ה | צילום: באדיבות המשפחה

 

בלוג טיולי היוקרה Two Flying Boys באתר, באינסטגרם ובפודקאסט במטוסי אל על