לינה באוהלים היא כבר מזמן לא עניין של לכלוך, בוץ ותנאים ירודים - בכל העולם כבר מכירים את טרנד הגלמפינג שתופס תאוצה גם בארץ. בתאריך ה-1.1.2022, ייפתח בסמוך לקיבוץ ניר דוד מתחם הגלמפינג החדש - "לילה. להיות וטבע". המתחם נבנה על שטח שהיה עד לא מזמן שדה חיטה והיום מזמין משפחות ומטיילים ללינת שטח מפנקת.

מתחם הגמלפינג ממוקם צמוד לגן גורו - גן החיות האוסטרלי, ובמרחק הליכה קצר מהחוף הירוק של נחל האסי, גן השלושה ופארק המעיינות. לנופשים באתר ישנה כניסה חופשית למרכז הספורט הולצר, הכולל בריכה מקורה מחוממת ובריכת ילדים בקיץ, כניסה חופשית לחוף הירוק בנחל האסי, כניסה רב פעמית בכל ימי השהייה לגן החיות גן גורו בכרטיס מוזל בסך 35 שקלים לאדם, הנחה של 25 אחוזים בהשכרת רכב ירוק/אופניים בפארק המעיינות  והנחה של 25 אחוזים בכניסה לאתר הסחנה.

גלמפינג לילה (צילום: אורן גבאי גולן)
האוהלים החדשים ב"לילה. להיות וטבע" | צילום: אורן גבאי גולן

המתחם החדש מונה 20 אוהלים הולנדים מרוהטים וממוזגים הכוללים מיטות ומצעים, המתאימים לזוגות או משפחות עד 5 נפשות, מטבח מרכזי גדול ובו משטחי בישול, מקררים פרטיים ועוד, שירותים ומקלחות מרכזיים, מתחם מדורות ואזור מנגלים, אוהל התכנסות גדול, שטחי דשא ובוסתן עצי פרי מגוונים.

גלמפינג לילה (צילום: אורן גבאי גולן)
מטבח מרכזי גדול במרכז האתר | צילום: אורן גבאי גולן

גלמפינג לילה (צילום: אורן גבאי גולן)
מתחם מקלחות מרכזי ומאובזר | צילום: אורן גבאי גולן

אוהלי הגלמפינג שהובאו מהולנד, הינם בגודל של 30 מ"ר, והם מוקפדים ועומדים בסטנדרט אירופי, כאשר הם מספקים לאורח שילוב של נוחות מירבית. כל אוהל ממוזג, מרוהט עם שולחן אוכל, פינת ישיבה, מיטות ומצעים ומרפסת אישית מרוהטת.

גלמפינג לילה (צילום: אורן גבאי גולן)
האוהלים מרוהטים ומתאימים למשפחות של עד 5 נפשות | צילום: אורן גבאי גולן

גלמפינג לילה (צילום: אורן גבאי גולן)
לכל אוהל יש את הריהוט המתאים למספר האורחים | צילום: אורן גבאי גולן

וכמה יעלה התענוג? מחירי ההשקה עומדים על 1,000 שקלים ללילה באוהל של עד חמש נפשות.

חלי יעקבס, מנכ"לית תאגיד תיירות ניר דוד: "אנו שמחים להיות מובילים בתחום תיירות הפנים בישראל, עם פיתוח המתחשב בסביבה ובמשאביה, תוך התאמה לצרכי המטייל הישראלי, המחפש איכות, טבע והיצע מגוון.
אחרי שנתיים של קורונה, התייר הישראלי עצמאי יותר ומחפש חוויות המאפשרות, מעבר לטיול, גם ליצור קהילות ולהיות שותף.תיירות בפריפריה של מדינת ישראל בשנת 2022 היא ציונות, בניין ויצירה".

מפה חיה מה מסביב
המתחם ממוקם באזור עם אטרקציות רבות

_OBJ