המפגש כבר מאחורינו, והזוגות של חתונה ממבט ראשון חזרו איש איש לדירתו, לא לפני שבילו יום ארוך בבריכת המלון בו שהו למשך הסופ"ש. מלבד שפת המבטים בין רוני לנעם, השינה של מור במושב האחורי בדרך חזור ואיך לא - היחס של אריק לדובי במהלך הערב הראשון, לא מעט דיברו גם על המלון שאירח אותם. אז בדקנו:

מדובר במלון 'רות צפת' של רשת מלונות דן. המלון ממקומם בתוך חאן שנבנה במאה ה-17 בלב העיר העתיקה והוא משקיף על הנופים של הר מירון. במלון יש בריכת שחייה חיצונית, חדר כושר, ספא, סאונה, מרתף יינות, חדר כנסים ומסעדה.

מפגש הזוגות
דנית ואמיר מבטים לשקיעה מהמרפסת | צילום: מתוך: חתונה ממבט ראשון 3, קשת 12
מלון רות
המרפסת ביום | צילום: אייל מריליוס

מי הזוג שישן בחדר הכי יקר במלון?

בהפקה טוענים שהמקום נבחר בגלל שהוא מלון בוטיק לא גדול יחסית, מה שאיפשר לסגור חלק ממנו לטובת הצילומים, כך ששאר האורחים במקום לא יפריעו. בנוסף, העובדה שהוא מרוחק ובגלל מבנה האבן העתיק והמרשים, כולם הסכימו שהוא מאוד מתאים למפגש ומצטלם נהדר.

מפגש הזוגות
"המקום הצטלם טוב". הזוגות בארוחת הערב | צילום: מתוך: חתונה ממבט ראשון 3, קשת 12
מלון רות
צילום: אייל מריליוס
מלון רות
צילום: אייל מריליוס
מלון רות
צילום: אלכס פישי

במלון יש בסה"כ 77 חדרים בארבעה סגנונות שונים. ביום הצילומים, הזוגות וההפקה לקחו בסך הכל 36 חדרים. המחיר מתחיל ב-800 שקלים לחדר בסיסי.

בסוויטה הכי מפנקת במלון - 'סוויטת מירון', ישנו אריק ודובי, מה שלא עזר להם לחזק את הקשר. מדובר בסוויטה בגודל של 30 מ"ר הכוללת חדר שינה, סלון במפלס נוסף ומרפסת עם תצפית למירון. בסוויטה יכולים לישון רק שני אנשים, ובעבר ישנו בה גם שרה וביבי נתניהו. כדי להזמין חדר בסוויטה צריך לתאם ישירות עם המלון בשיחת טלפון. 

מפגש הזוגות
הסוויטה המפנקת לא עזרה. אריק ודובי מפרידים כוחות | צילום: מתוך: חתונה ממבט ראשון 3, קשת 12
מלון רות
כך זה נראה כשהמיטה מחוברת | צילום: אייל מריליוס

*המלון יפתח מחדש ב-18.6