תייר מזדמן, רוזריו מאיטליה (צילום: אור קפלן)
תכירו את רוזריו מאיטליה | צילום: אור קפלן
שם: רוזריו ניסטיקון
מאיפה: במקור מאיטליה אבל כרגע גר ועובד בשוויץ.
אביבים: 26
לפרנסתו: מעצב תלבושות לתוכניות וסרטים בערוץ דיסני לילדים.
אוהב: "אני מאוד אוהב לצייר עם חברים, בעיקר פורטרטים שלהם. בזמני הפנוי אני משתדל לבלות עם חברים וחברות בסרט טוב או ארוחת ערב משותפת, כשכל אחד מכין את מה שהוא אוהב ומביא".

רוזריו (צילום: אור קפלן)
"מצאתי את סיפוקי בפיצרייה דה פפה נפוליטנה" | צילום: אור קפלןעושה את הלילה: אצל חברים בתל אביב.

פז"מ בארץ: "באתי לחודשיים, עוד שבוע חוזר הביתה".

צ'ק ליסט: "חרשתי את הארץ מצפון ועד דרום - הייתי בירושלים, חיפה, בצפת וברמת הגולן, ואפילו הגעתי לאילת. אבל הכי אני מתחבר ומחפש תמיד את האוכל המוכר והטוב מהבית באיטליה. ופה מצאתי את סיפוקי בפיצרייה דה פפה נפוליטנה, באבן גבירול בת"א, שם אכלתי את הפיצה הכי טעימה שטעמתי עד כה במסע שלי בארץ ישראל. אני גם מאוד אוהב לאכול אוכל ערבי במסעדות ביפו".

תייר מאיטליה (צילום: אור קפלן)
"הדבר שאני הכי אוהב בישראלים זה שהם מאוד ליברליים" | צילום: אור קפלן

הכי ישראלי בעיניך: "הדבר שאני הכי אוהב בישראלים זה שהם מאוד ליברליים ופתוחים בראש. זה מאוד כיף להגיע לארץ חדשה, לטייל בה ולהיתקל באנשים חמים שרוצים לעזור לך ומפרגנים לך".

חובה על כל תייר לעשות: "אני ממש ממליץ לכל מי שמגיע לארץ לטעום בקלאווה, זה אמנם נורא משמין אבל יש לזה טעם מאוד שונה ומיוחד".

רוזריו מאיטליה (צילום: אור קפלן)
"מגניב שהנשים כאן זורמות ונחמדות" | צילום: אור קפלן

השורה התחתונה

מ-1 עד 10 | מדד הנשים: 10+. "הן אמנם "פרחות" (מבטא כבד), אבל זה מגניב שהן ככה זורמות ונחמדות, זה עושה לי את זה. ובכל זאת, הן קצת צריכות לעבוד על הנימוסים שלהן וגם על הטעם בלבוש לפי דעתי".

מ-1 עד 10 | הציון הלאומי: 8-9. "אני חושב שאתם צריכים לשפר את רמת ההשכלה בישראל. הלימודים פה מאוד רדודים לפי מה שאני רואה, וחבל שלא מלמדים אנשים את המקצועות יותר לעומק".

התייר רוזריו מאיטליה (צילום: אור קפלן)
"צריך לשפר את רמת ההשכלה בישראל" | צילום: אור קפלן
>> בשבוע שעבר בתייר מזדמן: "הכי ישראלי: המציל שצועק בחוף הים"