גולן קייטי, תיירים מאנגליה (צילום: אור קפלן)
הכירו את גולן וקייטי מאנגליה | צילום: אור קפלן

שם: גולן ראזש וקייטי ניצ'קה.
מגיעים מ: אדג'וור, אנגליה.
אביבים: הוא-30, היא-28
לפרנסתם: הוא - מאמן ספורט אישי, היא - משווקת מסעדות.
אוהבים: הוא - להתאמן במכון ולהתאגרף, היא - לאכול, לעשות שופינג, לטייל ולטפל בכלב.

עושים את הלילה: ישנים בבית המשפחה בת"א.
פגשנו אותם ב: חוף גורדון, ת"א.

קייטי מאנגליה (צילום: אור קפלן)
אוהבת לאכול, לעשות שופינג, לטייל ולטפל בכלב | צילום: אור קפלן
גולן מאנגליה (צילום: אור קפלן)
לא מוותר על שווארמה | צילום: אור קפלןפז"מ: קייטי: "אני בריטית ומאז שהכרתי את גולן יצא לי לבקר בארץ כבר 5 פעמים. גולן הוא ברזילאי מצד אמו ואביו הוא ישראלי, כל חייו הוא גדל באדג'וור (אנגליה) עם משפחתו, אך חלק מהמשפחה עדיין נשארה בישראל. כך יוצא לו לבקר אותם כמה פעמים בשנה ואני מצטרפת אליו. הפעם הזאת אנחנו מתכוונים להישאר בארץ למשך 10 ימים - נשארו לנו עוד 7 ימים עד סוף החופשה".

צ'ק ליסט: "אנחנו שנינו מאוד אוהבים לרקוד, וכשאנחנו מבקרים בארץ אנחנו תמיד יוצאים להרבה מועדונים בת"א - היינו בפינגווין, בברזילי ובברקפסט. אנחנו גם מאוד אוהבים את הים ולצאת למסעדות, בעיקר בגלל העבודה של קייטי (ממליצים בחום על הגוצ'ה, הבנדיקט ואונמי). אנחנו אוהבים גם לעשות שופינג בחנויות המיוחדות בארץ, קייטי מעריצה את מיכל נגרין וקונה אצלה הרבה תכשיטים".

הכי ממכר: גולן: "שווארמה", קייטי: "רחוב שנקין".

הכי לא לוותר: גולן: "ריצה על החוף בבוקר בת"א", קייטי: "לאכול פלאפל ולשתות לימונענע".

הכי ישראלי: גולן: "חוף הים עם המציל שצועק, רחוב דיזנגוף עם כל בתי קפה והאנשים המוזרים ברחוב". קייטי: "יד ושם בירושלים. כשביקרנו שם מיד הבנו את הזהות הישראלית ואת כל הרעיון שעומד מאחורי מדינת ישראל".

גולן וקייטי מאנגליה (צילום: אור קפלן)
"הישראליות סקסיות ושופעות" | צילום: אור קפלן

שורה תחתונה

מ-1 עד 10 | מדד הגברים בארץ: קייטי: "8. הגברים הישראלים צריכים לשפר את הרגלי הנימוס שלהם, לא לעקוף בתור, לא לצעוק ולא להתנהג בבוטות לנשים".

מ-1 עד 10 | מדד הנשים בארץ: גולן: "9. הישראליות מאוד יפות, מאוד שופעות וסקסיות. קייטי: "הנשים פה ממש יפות בעיני. יש בהן משהו נורא מיוחד עם העיניים החומות והעור האקזוטי".

מ-1 עד 10 | הציון הלאומי שלנו: שניהם: "10, למרות השוני הגדול בהתנהגות של הישראלים לבין האנשים באנגליה, אנחנו אוהבים את זה שהאנשים פה פתוחים ונותנים לך להרגיש בבית. וגם אין כמו מזג האוויר בארץ".

_OBJ
>> בשבוע שעבר בתייר מזדמן: "הגברים בארץ נראים כמו קופיפים"