אין תמונה
המבנה הישן שופץ, אך הושארו מוטיבים מהבניין הישן

כמו באיזה סרט אמריקאי בנאלי, הגעתי לתל אביב מהצפון הפרובינציאלי כדי להפגש עם החבורה הישנה שלי מימי החוג לקולנוע באוניברסיטה. שלוש שנים אחרי, ושלושתם עדיין תל אביביים חיים ובועטים, ורק אני יצאתי מהעיר ובחרתי בחיי המרחבים והאוויר הטוב. ההזמנה לסקר את מלון הבוטיק החדש בנווה צדק, הייתה הזדמנות מצוינת לקבוע עם ג'ס – הבחורה הנוספת בחבורה – לילה של כיף, פינוקים והשלמת פערים. ממן ואסי הוזמנו כלאחר כבוד לקפוץ לסוויטה שלנו, לבלות קצת ביחד.

המקום
מלון הבוטיק נפתח לפני כשנה בפאתי השכונה, ויש בו חמש סוויטות בלבד. המבנה הישן שופץ, אבל המעצב ואחד מהבעלים – תומי בן דוד – בחר להשאיר מוטיבים מהבניין הישן ולהנגיד אותם עם האלמנטים המודרניים. התוצאה יפהיפיה: חדר מדרגות עתיק ומחוספס, שמאחורי כל דלת שלו מתחבאת דירה שהיא עולם ומלואו. אין לובי בקבלה, נכנסים ישר לחדר.

אין תמונה
החדר מושלם לבילוי זוגי רומנטי


מה בחדר
הסוויטה שלי ושל ג'ס היתה לא פחות ממהממת. על בסיס החדר הגולמי, שופצה הדירה לכדי חלל מרווח מאד, הכולל סלון ענקי עם ספות ומסך פלזמה גדול, נישה למיטה זוגית רכה וכניסה דרך דלת עץ מקורית לחדר מקלחת מושקע. בתוך הכיור חבית עץ עם חלוקי נחל, על השיש שמפו, סבון וקרם גוף בצנצנות שלא היו מביישות את ארון הטואלטיקה הפרטי שלכם בבית ובאמבטיה, שהיא גם ג'קוזי, יש מקום לשני מתקלחים. החדר מושלם לבילוי זוגי רומנטי, אבל הערב עמדנו לקיים בו דווקא פגישת חברים וותיקים. לקראת בואם של החברים עטיתי חלוק לבן וכפכפים לבנות ויצאתי אל המרפסת לנופף להם כשיבואו.

אין תמונה
בתוך הכיור חבית עץ עם חלוקי נחל

מה עושים
קודם כל, יושבים ומסתלבטים שעות. עם הסוויטה קיבלנו גם בקבוק יין, שהחבורה הבוהמיינית שלי התקשתה לפתוח כמו שצריך. הכנו לעצמנו קפה במכונה והתיישבנו לצפות במערכת הקולנוע הביתית בסרטיו הקצרים והאוונגרדיים של ממן. אחר כך התל אביביים מיצו את הישיבה בחדר והתעקשו לצאת, וכך מצאתי את עצמי באחת בלילה במקומות בילוי שיקיים, בדיוק כאלה מהסוג שחשבתי שלא אראה בהם יותר לעולם. בשלוש לפנות בוקר צנחנו אני וג'ס למיטה הגדולה, וללא אומר נפרדנו עד למחרת בבוקר.

מה אוכלים
המלון שייך לבעלים של מסעדת "ננה בר" הסמוכה, כך שהאורחים מקבלים ז'יטונים המזכים אותם בארוחת בוקר אצל ננה. מדובר בארוחת בראנצ' המוגשת מאוחר וכוללת ביצים, ירקות, לחמים טובים וממרחים. מסעדת ננה ידועה כאחת המסעדות היפות ביותר בתל אביב, ועצם הישיבה בה היא סוג של חוויה אסתטית ביותר.
מדד השכנים
כשיצאתי מהבניין, יצאה מאחד החדרים אישה מבוגרת לקבל את פניהם של האורחים שלה. אלה נפלו עליה בחיבוקים ובקריאות "אם הכלה!", כך שלא נותר לי אלא להניח שבתה של ברת המזל נישאת הערב באיזור המרכז. הפלגתי במחשבותיי והנחתי גם שהמלון מארח, פרט כמובן לזוגות בליל הכלולות שלהם, גם הורים של זוגות בליל הכלולות. אולי כאלה שמגיעים כמוני מרחוק, אולי סתם תל אביביים שמרשים לעצמם להתפנק ליום אחד.

אין תמונה
המלון מארח, פרט כמובן לזוגות בליל הכלולות שלהם, גם הורים של זוגות בליל הכלולות

מחירים
1,800-3,000 ₪ ללילה לזוג, כולל ארוחת בוקר בננה בר. גודל החדרים משתנה, ובחדרים התחתונים יש גם גן פנימי קטן עם ג'קוזי מקורה.

שורה תחתונה
מלון בוטיק יאפי ומקסים, שמתאים מאד לזוגות אבל גם לכל מי שאוהב חיים טובים ומתעקש להשאר במרכז תל אביב.
רוצים גם: מלון נווה צדק, דגניה 4, נווה צדק, תל אביב. 054-2070706.