יוצאים לחופשה בישראל לפחות פעם בשנה? הגיע הזמן שתכירו את אתר הנופש ריזורט – האתר הישראלי היחיד בו תוכלו לבסס את הבחירה שלכם על חוות דעת רלוונטיות אותן מסרו לקוחות מאומתים שביצעו הזמנה דרך האתר והתארחו בצימרים, וילות אירוח, סוויטות ועוד שלל מתחמי אירוח בכל חלקי הארץ.

כולנו מכירים מקרים בהם צימרים מוזמנים על סמך תמונות והמלצות שמתגלות ככוזבות. פערים בין מה שהובטח לכאורה בתמונות ובהמלצות לבין המציאות גורמים לנו להתחיל את הנופש שלנו ברגל שמאל עם תחושה של אכזבה ומרמה. אתר ריזורט נועד לשים קץ לתופעה הזו, תוך קביעת ציון איכות בעבור כל אתר נופש שמפורסם באתר, המורכב באופן ישיר מחוות הדעת של לקוחות האתר שביקרו במקום.

מדוע חוות הדעת כל כך חשובות?

"חוכמת ההמונים" ידועה כמשקפת את המציאות יותר מחוות דעת של אדם אחד. לכן חוות דעת של קבוצת אנשים היא הכלי השימושי והמדויק ביותר לקבלת מושג ממשי אודות מתחם הנופש. אתר ריזורט הוא מקום בו אנו עוזרים זה לזה בבחירת פתרון האירוח המתאים ביותר. מדובר באתר הישראלי היחיד שמציג רק חוות דעת מאומתות ועדכניות על צימרים, וילות נופש, דירות נופש, לופטים ומלונות בוטיק בכל רחבי הארץ.

הזמנת צימר- ריזורט (צילום: ארנולד בר)
היחיד שמציג רק חוות דעת מאומתות ועדכניות | צילום: ארנולד בר

כיצד פועל אתר ריזורט?

חוות הדעת שמפורסמות באתר נאספות באופן אישי:  צוות האתר יוצר קשר טלפוני עם נופשים שחזרו מחופשה שהוזמנה דרך ריזורט, שואל מספר שאלות בנושא תחזוקה, ניקיון, שירות, יחס אישי, מיקום והתאמה בין המידע שפורסם לבין המציאות. כל הנתונים הללו מרכיבים יחד את "ציון ריזורט" שניתן לכל מתחם ומדרג את מקומות האירוח באתר.

חשוב להדגיש שהאתר מפרסם חוות דעת חיוביות ושליליות כאשר לבעל מתחם האירוח ניתנת האפשרות להגיב לחוות הדעת של אורחיו. אין לבעל מתחם האירוח אפשרות לערוך או למחוק את הציון וחוות הדעת. האתר פועל ללא משוא פנים, אין כל קשר בין נציגי האתר לבין בעלי מתחמי האירוח.

על מנת למנוע ככל האפשר הונאות חוות דעת וניסיונות להשפיע על הדירוג באתר, יש להזמין את הנופש ישירות באמצעות מספר הטלפון של המתחם שמופיע באתר. רק כך צוות השירות יידע לייצור עמכם קשר לקבלת חוות הדעת שלכם על המקום.

הזמנת צימר- ריזורט (צילום: ארנולד בר)
מערכת חיפוש מתקדמת שמאפשרת איתור מהיר | צילום: ארנולד בר

איך תמצאו צימר מתאים באתר?

פרט לדירוג של מתחמי הנופש על פי ציון ריזורט כולל האתר גם מערכת חיפוש מתקדמת שמאפשרת איתור מהיר של מתחמי אירוח מתאימים על פי הקריטריונים שלכם. כך למשל, תוכלו להרכיב בקלות רשימה של צימרים בצפון עם בריכה בחצר המתאים למשפחות דתיות או רשימה של וילות למסיבות רווקים עם מערכת קריוקי מובנית. אתר ריזורט ימצא לכם בקלי קלות את מתחמי הנופש המתאימים ביותר בתוך כמה רגעים.

את אתר ריזורט מפעילה חברת וילות היוקרה בע"מ. ברזומה של החברה למעלה מ-12 שנות פעילות בענף הנופש בישראל, הפעלת עשרות אתרי אינטרנט המציגים ומשווקים וילות נופש להשכרה בכל רחבי הארץ ומאות אלפי לקוחות קבועים ומרוצים.

בחופשה הבאה תנצלו את האפשרות לקבל חוות דעת אמיתיות באתר ריזורט ותדעו בדיוק מה מצפה לכם ומה אתם עתידים לקבל. היום כבר לא צריך לחפש המלצות אצל מכרים או לבחור שוב ושוב את אותו צימר. אתר ריזורט הוא אתר שאתם יכולים לסמוך עליו!