אם אתם מתכננים לשרוף כמות גדולה של קלוריות אחרי החגים, או שפשוט בא לכם להתחיל ולעבוד על קוביות בבטן, כדאי שתדעו מה חדרי הכושר של בתי המלון בארץ מציעים. בין אם אתם אורחי המלון ובין אם אתם גרים בסביבה - הרי לכם ההזדמנות להתחיל ולעבוד על הגוף.

קראון פלזה, ירושלים

חדר כושר במלון קראון פלזה ירושלים מצויד במיטב הטכנולוגיה המקצועית בתחום. כמו-כן, בחדר הכושר קיים סטודיו לפעילות אירובית מודרכת, בריכת שחייה חצי אולימפית מקורה ומחוממת, סאונה יבשה וסאונה רטובה, מקלחות לחץ ומגרשי טניס למשחק חופשי.  במקום מותקנים גם מסכי צפייה אישיים.
הגודל כן קובע: גודל חדר הכושר הוא 350 מ"ר.
גם אתם מוזמנים: חדר הכושר פתוח לקהל חיצוני - יש בו למעלה מכ- 400 מנויים.

חדרי כושר קראו פלזה ירושלים בריכה
מיטב הטכנולוגיה המקצועית בתחום. קראון פלזה, ירושלים

מלון רימונים, אילת

בחדר כושר של מלון רימונים תוכלו למצוא הליכונים, משקולות, מכשירי כוח לכל אזורי הגוף, אופניים וסטפר מדרגות. במקום קיים גם חדר כושר, סאונה וג'קוזי.
הגודל כן קובע: גודל חדר הכושר הוא 90 מ"ר.
גם אתם מוזמנים: בתשלום של 50 שקל, שכולל חדר כושר סאונה וג'קוזי. תשלום חדר כושר לאורחי המלון הוא-25 שקל.

אין תמונה
פתוח לפעילות ללא תשלום לאורחי המלון. רימונים אילת

רימונים גלי כנרת

חדר הכושר של רימונים גלי כנרת מאובזר במכשירים חדישים: הליכונים, קרוס טריינר, מולטי טריינר, אופניים מקצועיות, משקל חופשי ומאמן כושר אישי מנוסה. חדר הכושר פתוח לפעילות ללא תשלום לאורחי המלון.
הגודל כן קובע: גודל חדר הכושר הוא 45 מ"ר.
גם אתם מוזמנים: המנויים למתחם הספא, או אלה שרכשו עיסוי, יכולים להיכנס גם לחדר כושר, לסאונה, ולבריכת הזרמים המעסים. כניסה לחדר הכושר הינה בתשלום 75 שקל לאדם, ולזוג 140 שקל.

אין תמונה
יש גם בריכת זרמים מעסים. מלון רימונים גלי כנרת

מלון ענבל, ירושלים

מועדון הבריאות במלון ענבל מאובזר בציוד כושר של החברה האיטלקית "טכנוגים". הציוד כולל מכשירים אירובי עם מסכי צפייה, ציוד כח משוכלל לכל חלקי הגוף, ומשקולות חופשיים. בחדר הכושר מדריך כושר מוסמך, ולקוחות יכולים ליהנות  מאימון אישי בתשלום של 190 שקל למשך 60 דק' .
גם אתם מוזמנים: 1,110 שקל לחודש ,עד מנוי שנתי בסך 7,200 שקל.

אין תמונה
מדריך כושר מוסמך. מלון ענבל, ירושלים

מלון WEST, בתל-אביב

מכון הכושר מאובזר בציוד מהחדשים שיש, כמן כן לרשות האורחים סאונה רטובה וסאונה יבשה. אורחים יכולים להביא את המאמן הפרטי שלהם לצורך אימונים אישיים בחוגים שונים, כגון קיקבוקסינג, פילאטיס, משקולות ועוד.
 גם אתם מוזמנים: המכון אינו עומד לרשות אורחים מבחוץ.

אין תמונה
סאונה רטובה ויבשה. מלון WEST בתל-אביב

 מלון שרתון, תל אביב

מרכזי הכושר הם חלק מתוכנית התחדשות מקיפה של רשת שרתון העולמית, בהשקעה כוללת של 6 מיליארד דולר והיא נקראת: Sheraton Fitness by Core Performance. מי שנבחרה להוביל את המהלך היא חברת CORE העולמית, המתמחה בפיתוח תוכניות אימונים על בסיס מדעי וזוקפת לזכותה את קידומם של ספורטאי-על ואלופי עולם. המתחם, הצמוד לבריכת השחייה משתרע על פני מצופים פרקט, וכולל מתקני כושר משוכללים ובהם 3 הליכונים, אופניים (ישיבה ושכיבה), מערכת משקולות, סטפר, 2 מתקני אימון אליפטיים ועוד.
תוכנית האימון בחדר הכושר מיועדת לרענון והעלאת האנרגיה אצל אנשי העסקים ואורחי המלון, ומעניקה להם הזדמנות לפעילות גופנית ותזונה בריאה – המאפשרת להתרענן וליהנות מריכוז גבוה בנסיעות עסקים ונופש.
הגודל כן קובע: 90 מ"ר

אין תמונה
תוכנית האימון בחדר הכושר מיועדת לרענון והעלאת האנרגיה אצל אנשי העסקים. מלון שרתון, תל-אביב

הרודס ויטאליס, אילת

בחדר הכושר של הרודס ויטאליס יש הליכונים, אופניים, סטפר, קרוס טריינר, מכשיר חתירה, משקולות חופשיות, ועוד. חוגים נוספים שיש למקום להציע: פילאטיס, יוגה, מדיטציה, אקואה גים, ספינינג, עיצוב הגוף, מתיחות, רכיבת אופניים בטבע, התעמלות בחוף הים, הליכת בוקר, ואירובי קיק.
הגודל כן קובע: 160 מ"ר, סטודיו 170 מ"ר.
גם אתם מוזמנים: אז זהו שלא - אין כניסה לאורחים חיצוניים.

אין תמונה
פילאטיס, יוגה ומדיטציה. הרודס ויטאליס, אילת

מלון לאונרדו, ירושלים

ציוד: מסלולי ריצה של sportart, מכשירי כח של לחיצת חזה, לחיצת כתפיים, פשיטת רגליים, כפיפת רגליים, מקרבים מרחיקים, פולי עליון+תחתון, מתח/מקבילים, סמית מאשין, ספת לחיצה מתכווננת, אופני כושר shwin, סט משקולות יד. השיעורים במקום: פילאטיס, פלדנקרייז, עיצוב גוף, יוגה, ריקודי עם.
הגודל כן קובע: שטח חדר הכושר הוא 100מ"ר והסטודיו 50מ"ר.
גם אתם מוזמנים: מנוי שנתי נע בין 3,550 שקל - 4,400 שקל.

אין תמונה
עמוס במכשירים. מלון לאונרדו, ירושלים

מלון מצודת דויד, ירושלים

חדר הכושר  של מלון מצודת דויד תוכנן כך שיהיה שיעלה את רמת האנרגיה של המתאמן ויעניק לו תחושת ההעצמה. בחדר הכושר רצפת פרקט, תאורת דה-קרויקה המחקה אור יום וקירות מזכוכית שקופה בניהם מפרידות רצועות המחופות  בגרניט שחורה.
חדר הכושר מצויד במיטב המכשור של חברת טכנוג'ים ובו הליכונים ומכשירי קרוס טריינינג עם מסכי מגע לצפייה או האזנה למוסיקה וכן אופניים ומכשירי  כוח.
בחדר הכושר, חדר סטודיו בו מתקיימים בשעות הבוקר והערב שיעורים וחוגים. מבין החוגים שמתקיימים: ספינינג, עיצוב, אירובי, פילאטיס, ויניאסה יוגה, אשטנגה יוגה כאשר אותו החדר משמש גם  כחדר אימונים אישי.
מחוץ לחדר הכושר ממוקמות מלתחות מפנקות ובהן סאונה רטובה ויבשה, ארון מגבות, שמפו וסבון, פן לייבוש השיער ותא אישי לשמירת החפצים. לאורחי המלון - הכניסה לחדר כושר היא ללא תשלום, כניסה לחוג: 60שקל
הגודל כן קובע: חדר הכושר של מלון מצודת דוד משתרע על פני 200 מ"ר .
גם אתם מוזמנים: כניסה חד פעמית לאורחי חוץ - 100 שקל, מנוי שנתי - 5,400  שקל + חודש מתנה, מנוי חצי שנתי - 3,300 שקל.

חדרי כושר מלון מצודת דוד
תאורת דה-קרויקה המחקה אור יום. מלון מצודת דויד, ירושלים

מלון ממילא, ירושלים

חדר הכושר של מלון ממילא נמצא במתחם אקאשה, והוא מעוצב בגווני כתום וצהוב אנרגטיים, כולל אולם מרווח לשיעורי ספינינג, זומבה, קיקבוקסינג, פיטבול ועוד. הבר האורגני שמעוצב בגווני חום וירוק מציע תפריט עשיר של מנות בריאות דלות שומן אשר נבנה בליווי תזונאית כאשר המנה מוגשת עם פירוט ערכיה התזונתיים ואינדקסים ייחודיים המציינים את יתרונותיה של כל מנה. בתפריט מוצעים מרקים, סלטים, כריכים, קינוחים, מיצים טבעיים, שייק פירות ומשקאות אנרגיה.
הגודל כן קובע: מתחם אקאשה בו נמצא חדר הכושר משתרע על פני 1000 מ"ר וכולל גם ספא, מרכז יוגה ופילאטיס ובר אורגני.
גם אתם מוזמנים: מנוי לחדר הכושר במתחם אקאשה במלון ממילא הינו 6,000 שקל לשנה + חודש מתנה, ו-3,600 שקל לחצי שנה.

אין תמונה
מעוצב בגווני כתום וצהוב אנרגטיים. מלון ממילא, ירושלים

מלון בראשית, מצפה רמון

מלון בוטיק "בראשית" של רשת ישרוטל, השקיע בחדר הכושר כ-100,000 דולר בציוד כושר בלבד. חדר הכושר כולל גם מתחם ספא, וצוייד במכשירים המתקדמים ביותר של טכנוג'ים ובמסגרתם את מסילות הריצה החדשות בטכנולוגיית מסכי המגע עם חיבור לאינטרנט – Visio Web. בנוסף מציע "בראשית" גם חדר כושר פרטי בסוויטה.
הגודל כן קובע: גודלו של חדר הכושר הוא כ-80 מ"ר.

אין תמונה
יש גם חדר כושר פרטי בסוויטה. מלון בראשית, מצפה רמון

>> טיולי פריחות של סתיו