איך מעבירים את הזמן בחופשה במלון בקיץ? שורצים בבריכה, אלא אם כן יש ים – ואז לוקחים את המגבת והכובע, יורדים אל החוף ונהנים מרחש הגלים ומהחול החם תחת כפות הרגליים. בחרנו לשטוף את העיניים עם כמה חופי ים יפים הצמודים לכמה מהמלונות של ישראל.

החוף השקט של לאונרדו, טבריה
אין תמונה
החוף של גלי כנרת בטבריה

20 מטרים בלבד מהמלון ממוקם על חופי הכנרת החוף השקט, הפתוח גם לרוחצים שאינם אורחי מלון לאונרדו. על החוף מיטות שיזוף יחידות וזוגיות, ערסלים, שמשיות ובר המגיש ארוחות קלות, שתיה וחטיפים. במהלך חודשי הקיץ מארח החוף שני ערבים בשבוע הופעות של אמנים, ערב אחד בשבוע מוקרן סרט להנאת האורחים ויומיים בשבוע מתקיים בחוף הפנינג מתנפחים וטרמפולינות.

חוף רימונים, אילת
אין תמונה
החוף של גלי כנרת בטבריה

החוף שופץ בשנה שעברה, וכעת הוא כולל מלתחות משודרגות, קיוסק, מיטות וכסאות שיזוף, ערסלי רביצה והצללה.

חוף אכדיה, הרצליה
אין תמונה
חוף הים של מלון אכדיה בהרצלייה

החוף, הצמוד למלון דן אכדיה, זכה לאחרונה בתואר 'החוף המוצלח ביותר בישראל' עפ"י דירוג החופים של המשרד להגנת הסביבה. הקיץ נחנכה בחוף טיילת חדשה ויפה, ואל החול יורדים המבקרים בשתי מעליות מונגשות לנכים. איזור הטיילת מחובר כולו לרשת אינטרנט אלחוטית בחינם, ועל החוף תמצאו מגרשי כדורעף חופים, מלתחות, ברי חוף, שמשיות, כיסאות וכורסאות חוף.

חוף קורל ביץ', אילת
אין תמונה
חוף הים של מלון אכדיה בהרצלייה

על החוף של מלון קורל ביץ' פזורות מיטות שיזוף ושמשיות, והרוחצים, אורחי המלון בלבד, נהנים משירותיהם של בר ומסעדה המגישים אוכל ושתיה ללא תשלום – כחלק מעסקת "הכל כלול". בנוסף, מוצעות לאורחי המלון בחינם גם אטרקציות ספורט ימי כמו קייט סרפינג, חץ וקשת, כדור עף, גלשני מפרש, צלילת שנורקלים וטניס.

חוף לאונרדו קלאב, ים המלח
אין תמונה
חוף הים של מלון אכדיה בהרצלייה

החוף – המיועד לאורחי מלון לאונרדו בלבד - מרוחק מהמלון כ-100 מטרים בלבד, והוא צמוד לבריכה. פזורים עליו כסאות חוף, שמשיות קש ושמשיות בד, ובערבים מסוימים נערכות בו הופעות אמנים לילדים ולמבוגרים. בצמוד לחוף ממוקם מיני לונה פארק, הכולל מתקנים ומתנפחים לילדים.

חוף רימונים גלי כנרת, טבריה
אין תמונה
החוף של גלי כנרת בטבריה

החוף הפרטי של המלון מארח את אורחי רימונים גלי כנרת ואת חברי מועדון הסירות בלבד. על החול פזורים גזיבואים, שמשיות ומיטות שיזוף.

חוף שרתון, תל אביב
אין תמונה
החוף של גלי כנרת בטבריה

אורחי מלון שרתון שעל הטיילת חוצים את הכביש אל חוף שרתון, בו מיטות שיזוף, כסאות נוח ושמשיות גדולות. לאורחי המלון מחולקת מגבות בחינם. החוף ציבורי, ועמוס בתיירים רבים.

להרטיב את העיניים עם בריכות שוות במלונות ישראליים