איך אתם אוהבים את הטוש שלכם: מאסיבי שמדמה מבול משמיים, עדין, כזה שעושה מסאג' או אולי אתם מעדיפים בכלל אמבטיה? אספנו שישה חדרי רחצה מתוקתקים, מעוצבים והכי חשוב - מרעננים במלונות ארצנו.

ממילא, ירושלים

חדרי האמבטיות של המלון עוצבו בקונספט הוליסטי ובהשראת תרבות הרחצה היפנית. בחדרים רצפת אבן וקירות שקופים עשויים זכוכית, ההופכים בלחיצת כפתור לאטומים. מתחת המקלחת ממוקם ספסל, המאפשר לאורח להשטף בטרם הכניסה לאמבטיה. באמבט עצמו פתח זרימת מים המדמה מפל ומוצרי טואלטיקה יוקרתיים של חברת l'occitane.

אין תמונה
קירות שקופים. ממילא

קראון פלזה סיטי סנטר, תל אביב

חדרי האמבטיה בחדרי מלון הסיטי סנטר בתל אביב, הממוקם במגדלי עזריאלי, מיוחדים בזכות הנוף: מחלון האמבט ניתן להשקיף על הנוף האורבני והתוסס של עורקה הראשי של העיר תל אביב.

אין תמונה
בזכות הנוף. קראון פלזה סיטי סנטר

קולוני, חיפה

חדרי האמבטיה של חדרי הדה-לוקס במלון מרווחים וצופים לגנים הבהאים, והם מפנקים במיוחד וכוללים ג'קוזי גדול או אמבטיות פרי-סטנדינג רטרואיות.

אין תמונה
בזכות הנוף. קראון פלזה סיטי סנטר

הרודס, תל אביב

האמבטיה המפוארת בסוויטה הנשיאותית של המלון מעוצבת בהתאם לסגנון המלון, הבנוי בהשראת תל אביב של שנות ה-30. האמבטיה בסטייל אנגלי עתיק, רצפת חדר הרחצה מרוצפת בשחור לבן והחלונות פונים אל הנוף ומחופים בתריסי עץ. קומפלקס האמבטיה של הסוויטה הנשיאותית כולל סאונה יבשה, ואפילו חדרון כושר המשקיף אל הים.

אין תמונה
סטייל אנגלי עתיק. הרודס

שרתון, תל אביב

אורחי הסוויטות במלון נהנים מאמבטיות מעוצבות הממוקמות מול נוף הטיילת או מול מראה יפו העתיקה, בהתאם למיקום החדר. חדר הרחצה מצופה שיש איטלקי ומאובזר במוצרי טיפוח של מותג היוקרה "בולגרי". ראש המקלחת בסגנון Rain shower, ובחר מראה מגדילה אישית ומסך פלזמה תלוי, המאפשר צפייה תוך כדי רחצה באמבטיה.

אין תמונה
מסך פלזמה תלוי. שרתון

כפר הנופש רמות, רמת הגולן

חדר הרחצה בחדרי השל'ה דלאקס כוללים סאונה פרטית, מקלחת גדולה עם ראש גשם וג'טים להידרו מסג'.

אין תמונה
סאונה פרטית. כפר הנופש רמות

בלב הג'ונגל, מעל נוף העיר או בחברת פילים וחיות אחרות: המקלחות הכי יפות בעולם